Forza Motorsport 2

Forza Motorsport 2

Ocena wg platformy:

X360 7.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Turn 10 Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi,   Symulacja
Śr. czas:
50 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
24.05.2007
Europa:
08.06.2007
Polska:
08.06.2007
Producent:
Turn 10 Studios
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Wyścigi,   Symulacja
Śr. czas:
50 godzin
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
24.05.2007
Europa:
08.06.2007
Polska:
08.06.2007

Forza Motorsport 2 - opis gry

Forza Motorsport 2 to gra wyścigowa wyprodukowana przez Turn 10 Studios i wydana przez Microsoft Game Studios. Tytuł ukazał się na konsoli Xbox.

Rozgrywka - Forza Motorsport 2

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas rozgrywki bierzemy udział w zawodach organizowanych w najróżniejszych zakątkach świata, zarówno na torach prawdziwych, jak i fikcyjnych. Produkcja Turn 10 Studios oferuje dwa główne warianty rozgrywki. Pierwszy to Arcade, gdzie mamy do czynienia z krótszymi wyścigami, drugi to natomiast kariera. Wzorem serii Gran Turismo mamy w niej dostep do rozlicznych zawodów, takich jak Super GT czy Deutsche Tourenwagen Masters. W niektórych z nich natknąć można się na zawodowych kierowców wyścigowych, jak chociażby Allan McNish, Pedro Lamy, Johnny Herbert, Max Papis czy Kamui Kobayashi.

Twórcy oddali do naszej dyspozycji łącznie prawie trzysta pięćdziesiąt licencjonowanych samochodów (wliczając w to pojazdy udostępniane w ramach DLC) najpopularniejszych marek. W grze zaimplementowano edytor pozwalający modyfikować wygląd karoserii i złożony jak na swoje czasy system zniszczeń. Jeśli chodzi o ten ostatni, twórcy udostępnili trzy ustawienia dotyczące wpływu zniszczeń na prowadzony pojazd. W Simulation, najbardziej realistycznym trybie, nierozważna jazda może wykluczyć samochód z rywalizacji. W Limited zniszczenia mają na jazdę wpływ, lecz ograniczony, z kolei w Cosmetic zmienia się tylko wygląd.

Poza trybami dla jednego gracza posiada też multiplayer dostępny w trzech wariantach: na podzielonym ekranie, przez System Link i przez usługę Xbox Live. Maksymalnie rywalizować może osiem osób. Co warto w tym kontekście dodać, twórcy udostępnili też opcję umożliwiającą zamieszczanie wykonanych w grze zdjęć na oficjalnej stronie Forza Motorsport 2.

Wideo - Forza Motorsport 2

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper