When Vikings Attack

When Vikings Attack

5,9
38 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.0
PS Vita 5.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Clever Beans
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.11.2012
Europa:
06.11.2012
Polska:
06.11.2012
Producent:
Clever Beans
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Śr. czas:
8 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
06.11.2012
Europa:
06.11.2012
Polska:
06.11.2012

When Vikings Attack - opis gry

When Vikings Attack to zabawna gra zręcznościowa, w której gracze mają za zadanie odeprzeć zmasowany atak Wikingów. Jest to pierwsza produkcja stworzona przez studio Clever Beans i wydana w cyfrowej dystrybucji na PS3 i PS Vita. Gra dostępna jest w formie Cross Buy - kupując edycję na PS3, wersję na handhelda dostajemy gratis.

W When Vikings Attack kontrolujemy grupę ludzi, która ma za zadanie podnosić wszystko, co nawinie się pod ręce - stół, pianino czy samochód - a następnie rzucać tym w skupiska wrogo nastawionych wikingów. Im więcej uda nam się zwerbować zawodników włóczących się po ulicy, tym większymi przedmiotami będziemy mogli ciskać. Ale wikingowie nie gęsi - również rosną w siłę i mogą rzucać w nas podniesionymi obiektami. I na tym opiera się cała rozgrywka: musimy strącić wszystkich przeciwników, zanim oni zrobią to z nami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Kampania dla samotnego gracza składa się z 15 miejscówek, które bez większych problemów można zaliczyć w jakieś 2 godzinki. W tym czasie nauczymy się stosować przydatne triki jak unik czy rykoszet od słupa telegraficznego. Dowiemy się również, że obecność sprintera w składzie zwiększa prędkość grupy, a wybuch bomby z farbą sprawia, że ofiary nie giną, tylko dezerterują na stronę oprawcy. Co jakiś czas gracze muszą dodatkowo stoczyć pojedynki z szefami, które stanowią znacznie większe wyzwanie.

Dużo ciekawiej przebiegają potyczki wieloosobowe z 3 żywymi osobami i to w zasadzie z myślą o nich powstał ten tytuł (dostępne są 3 warianty rozgrywki). Z kumplami na kanapie wszystko działa cacy i jest spory ubaw, zwłaszcza gdy podbieramy przedmiot zanim zostanie rzucony lub nawet przechwytujemy go w locie i kierujemy z powrotem do nadawcy.

Wideo - When Vikings Attack

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper