Westworld Awakening

Westworld Awakening

5,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PC 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Survios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
20.08.2019
Europa:
20.08.2019
Producent:
Survios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
20.08.2019
Europa:
20.08.2019

Westworld Awakening - opis gry

Westworld Awakening to gra przygodowa wyprodukowana przez studio Survios i wydana przez Warner Bros. Interactive na komputery osobiste. Tytuł powstał na podstawie serialu “Westworld” emitowanego w telewizji HBO. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Wydarzenia przedstawione w Westworld Awakening rozgrywają się na początku drugiego sezonu serialu. Gra pozwala nam się wcielić w Kate, hosta z ośrodka Mesa, która nagle zyskała samoświadomość. Wraz z uzmysłowieniem sobie swojego (nieciekawego) położenia postanawia się ona wydostać z miejsca, które zaprojektowano specjalnie po to, by zniewalać takich jak ona. Czekają na nią rozliczne niebezpieczeństwa, przede wszystkim Hank, bezlitosny zabójca hostów, który nie przestaje deptać po piętach “buntownikom”.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja studia Survios to gra przygodowa, w której akcję śledzimy z perspektywy pierwszej osoby. Opowieść składa się w sumie z pięciu rozdziałów, przy czym pierwszy z nich pozwala nam zobaczyć, jak wygląda egzystencja jeszcze ‘nieuświadomionego’ hosta. Podczas rozgrywki wykonujemy zasadniczo trzy czynności: eksplorujemy wspomniany ośrodek, rozwiązujemy łamigłówki i staramy się ukryć, gdy w pobliżu znajdują się prześladowcy, ponieważ Kate nie radzi sobie w walce. 

Jeśli chodzi o rozwiązywanie łamigłówek, to najczęściej sprowadzają się one do poszukiwań kluczy czy przełączników pozwalających otworzyć zamknięte drzwi (w ten sposób też zwracamy na siebie uwagę, co warto mieć na względzie). Od czasu do czasu gra jednak urozmaica te wyzwania, pozwalając nam chociażby manipulować sztuczną inteligencją innych hostów.

Przejście Westworld Awakening zajmuje kilka godzin.

Gra działa z goglami HTC Vive i Oculus Rift. 

Wideo - Westworld Awakening

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper