L.A. Noire: The VR Case Files

L.A. Noire: The VR Case Files

8,0
5 oceny

Ocena wg platformy:

PC 10.0
PS4 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Video Games Deluxe Sydney
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Otwarty świat,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
15.12.2017
Europa:
15.12.2017
Producent:
Video Games Deluxe Sydney
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Otwarty świat,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
15.12.2017
Europa:
15.12.2017

L.A. Noire: The VR Case Files - opis gry

LA Noire: The VR Case Files to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Video Games Deluxe Sydney i wydana przez Rockstar Games. Tytuł ukazał się pierwotnie na komputerach i został zaprojektowany z myślą o goglach wirtualnej rzeczywistości.

Produkcja Rockstar to przebudowana z myślą o wirtualnej rzeczywistości nowa wersja gry, która pierwotnie została wydana na komputerach oraz konsolach PlayStation 3 i Xbox 360 w 2011 roku. Założenia, co z tym idzie, są tutaj w zasadzie takie same. Akcja rozgrywa się w latach 40., a głównym bohaterem jest Cole Phelps, były żołnierz walczący na frontach II wojny światowej, a obecnie policjant z Los Angeles. W trakcie naszych zmagań śledzimy, jak Phelps stopniowo pnie się po kolejnych szczeblach zawodowej hierarchii, poznając miejscowy półświatek i dokopując się do korupcji trawiącej policję.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka na papierze także nie uległa zmianie, choć tym razem wydarzenia obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Nasz podopieczny rozwiązuje szereg spraw kryminalnych, a przede wszystkim bada miejsca zbrodni i przesłuchuje świadków. Przesłuchiwanie pozostało ważnym elementem rozgrywki jak w pierwowzorze, lecz zostało uproszczone. Do dyspozycji mamy trzy opcje postępowania: być dobrym gliną, złym gliną lub oskarżyć delikwenta. Wybór dobrej odpowiedzi pozwoli pozyskać przydatne informacje i przyspieszyć śledztwo. Oprócz tego nie brakuje też strzelanin, walk na pięści czy jeżdżenia samochodami. To ostatnie stało się bardziej realistyczne: po wyborze pojazdu, z którego chcemy skorzystać, musimy otworzyć drzwi, przekręcić kluczyk w stacyjce, a następnie chwycić kierownicę. 

Do gry dodano nową lokację, a właściwie pomieszczenie - biuro Phelpsa, w którym możemy zmienić ubranie, zapoznać się ze sterowaniem (są trzy metody, łącznie z teleportacją) czy wybrać przygrywającą w tle muzykę.

Gra posiada otwartą mapę, po której możemy swobodnie podróżować, ale jej przejście nie zajmuje tak dużo czasu jak w oryginale. Całość można ukończyć z powodzeniem w ciągu kilku godzin. 

Wideo - L.A. Noire: The VR Case Files

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper