Wallace & Gromit in Project Zoo

Wallace & Gromit in Project Zoo

6,4
14 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS2 6.2
XBOX 6.3
GC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Frontier Development
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
03.10.2003
Europa:
03.10.2003
Producent:
Frontier Development
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
03.10.2003
Europa:
03.10.2003

Wallace & Gromit in Project Zoo - opis gry

Wallace & Gromit in Project Zoo to trójwymiarowa platformówka wyprodukowana przez Frontier Developments i wydana przez BAM! Entertainment. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 2, Xbox oraz GameCube. Powstał on na podstawie znanego serialu animowanego.

Podobnie jak w serialu historia kręci się wokół wynalazcy Wallace’a (głosu użycza mu Peter Sallis znany z pierwowzoru) oraz jego bystrego psa Gromita. Punktem wyjścia jest wizyta bohaterów w zoo, gdzie mają odwiedzić swojego znajomego, niedźwiedzia polarnego Archiego. Jak się jednak okazuje, zoo zostało zamknięte. Co więcej, nabroić postanowił pingwin Feathers McGraw, który porwał Archiego (oraz inne małe zwierzęta, każąc ich rodzicom pracować dla niego) i uwięził go w trudnym dostępnym miejscu. Wallace i Gromit postanawiają ruszyć mu z odsieczą.
 
W produkcji Frontier Developments grywalna jest tylko jedna postać - pies Gromit. Wallace nam w ten lub inny sposób pomaga, ale nie przejmujemy nad nim kontroli. Na przejście czeka tu sześć poziomów, które rozgrywają się w różnych miejscówkach. Jest to między innymi dżungla, kopalnie, fabryki oraz magazyny. Na każdym poziomie musimy znaleźć trzy małe zwierzęta, ale zdarzają się także inne zadania, jak np. naprawa maszyny czy przełączenie przycisków.
 
Nasz podopieczny potrafi między innymi skakać, wspinać się oraz pływać, a poza tym dysponuje również gadżetami wykoncypowanymi przez Wallace’a, jak Porridge Gun, Turnip Launcher, Springy Boots czy Gyrocopter.
 
Oprócz podstawowych poziomów w grze znajdziemy (jeśli się postaramy) także levele bonusowe polegające dla przykładu na jeździe wagonikiem kopalnianym czy ślizganiu się po lodzie. Za porozmieszczane tu i ówdzie znajdźki możemy natomiast odblokować fragmenty serialu.

Wideo - Wallace & Gromit in Project Zoo

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper