WWE SmackDown! vs. Raw 2010

WWE SmackDown! vs. Raw 2010

7,2
45 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.4
X360 7.1
Wii 7.3
PSP 6.8
DS 6.5
PS2 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
13 godzin
Premiery
Świat:
20.10.2009
Europa:
23.10.2009
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
13 godzin
Premiery
Świat:
20.10.2009
Europa:
23.10.2009

WWE SmackDown! vs. Raw 2010 - opis gry

WWE SmackDown! vs. Raw 2010 to bijatyka 3D, która trakuje o wrestlingu, wyprodukowana przez japońskie studio Yuke's Osaka i wydana przez THQ w październiku 2009 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Ukazały się również nieco zubożone wersje gry na inne platformy, takie jak Wii, PlayStation 2, PSP oraz DS.

Tradycyjnie dla serii SmackDown! vs. Raw gracze mają dostęp do wielu rodzajów walk - możemy zagrać jeden na jeden, dwóch na dwóch i wiele innych. Najciekawszą opcją wydaje się być Royal Rumble, w którym udział bierze aż trzydziestu zawodników i każdy wchodzi na ring po kolei, jednak na arenie może się znajdować maksymalnie sześciu zawodników. Jeśli ktoś wypadnie z ringu, wówczas wchodzi następny w kolejce, a wygrywa ten, który pozostanie na arenie walki sam. System walki w WWE SmackDown! vs. Raw 2010, podobnie jak we wcześniejszych odsłnach, zakłada użycie obu analogowych gałek oraz niemal wszystkich przycisków joypada. Kombinacji jest mnóstwo, niektóre są bardzo zaawansowane, ale wszystko jest na tyle intuicyjne i działa tak sprawnie, by już świeży gracz mógł po kilku minutach z użyciem najprostszych zagrań siać zniszczenie na ringu, a także poza nim.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Podstawowym trybem zabawy jest The Road to WrestleMania, gdzie gracz może prześledzić losy między innymi Johna Ceny, Triple’a H, The Undertakera, Chrisa Jericho czy CM Punk’a. Do tego dochodzi możliwość toczenia pojedynków rankingowych lub towarzyskich przez Sieć. Gracze mogą także zaprezentować innym swoje walki oraz zdjęcia z tychże. Obsada robi wrażenie, gdyż możemy zagrać takimi gwiazdami jak Randy Orton, Kane czy Umaga. Poza podstawowymi zawodnikami grający może odblokować ukrytych wrestlerów, takich jak The Rock, Milion Dolar Man, czy Bob. Wszystko to odbywa się w atmosferze wielkiego show. Wejścia zawodników zrealizowane są na miarę telewizyjnych transmisji, widzimy fajerwerki, kolorowe reflektory, sceny z prawdziwych walk wyświetlane na bilboardach, żywo reagujących komentatorów i wrestlerów wygłaszających swoje kwestie i zaczepki słowne.

 

Podobnie jak WWE SmackDown! vs. Raw 2009, edycja oznaczona jako 2010 działa na autrskim silniku dewelopera Yuke's Osaka, co oznacza szczegółowo wykonane modele zawodników, płynną animację oraz żywo reagującą publikę.

Wideo - WWE SmackDown! vs. Raw 2010

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper