WWE SmackDown! vs. RAW 2008

WWE SmackDown! vs. RAW 2008

7,2
33 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.6
X360 7.0
Wii 7.0
PSP 7.0
DS 8.0
PS2 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.11.2007
Europa:
09.11.2007
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.11.2007
Europa:
09.11.2007

WWE SmackDown! vs. RAW 2008 - opis gry

WWE SmackDown! vs. Raw 2008 to bijatyka 3D o tematyce wrestlingu wyprodukowana przez japońskie studio Yuke's Osaka i wydana przez THQ w listopadzie 2007 roku na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Ukazały się również nieco zubożone wersje gry na inne platformy, takie jak Wii, PlayStation 2, PSP oraz DS.

W zabawie jednocześnie może uczestniczyć czterech graczy przy jednej konsoli. W kwestii systemu walki największą zmianą w stosunku do poprzednich części jest system rzutów, który teraz w całości opiera się na wykonywaniu odpowiednich ruchów lewej gałki analogowej. Poprzez wciskanie odpowiednich kierunków na gałce, nas zawodnik wykonuje rzuty, tudzież chwyty, przypisane pod dany kierunek. Kolejną zmianą jest dodanie tak zwanych „hot spotów”, czyli miejsc na ringu i wokół niego, gdzie gracz może dodatkowo uszkodzić przeciwnika. Zaliczają się do nich liny, metalowe słupki znajdujące się w rogach ringu, czy też barierka oddzielająca publiczność od miejsca pojedynku. Deweloper przemodelował działanie paska staminy - teraz nie ładowany przez przytrzymanie odpowiedniego klawisza, powoduje utratę sił witalnych kierowanego przez gracza wrestlera.

 

Podstawowym trybem w SmackDown! vs. Raw 2008 tradycyjnie dla gier z tej serii jest rozbudowana kariera. Opcja ta nazywa się teraz WWE 24/7 i oprócz zmienionej nazwy, otrzymała powiem świeżości w postaci możliwości zatrudnienia scenarzystów, dzięki czemu ustawianie walk oraz łączenie je z odpowiednim skryptem sprawiło, że cały tryb stał się bardziej wciągający. Każda z osób odpowiedzialna za historyjki podczas skorzystania z ich usług oferuje graczowi trzy warianty - wszystkie posiadają odpowiednią wartość i pasują tylko do odpowiednich warunków. Nowością w temacie trybów jest Money in the Bank, w którym bierze udział sześciu zawodników. Warunkiem wygrania pojedynku jest zgarnięcie wiszącej nad ringiem walizki, w czym ma pomóc możliwość wykorzystania drabiny. Gdy graczowi znudzi się zabawa na ringu, zawsze można wskoczyć w publiczność i kontynuować walkę tam. WWE 2008 oferuje także opcje zabawy wieloosobowej zarówno lokalnie, jak i online.

 

Pod względem graficznym WWE SmackDown! vs. Raw 2008 prezentuje się bardzo dobrze, a grafikom szczególnie udały się modele postaci. Wersja na Xboksa 360 posiada opcję „custom soundtrack”, dzięki czemu możemy wgrać swoje ulubione utwory.

Wideo - WWE SmackDown! vs. RAW 2008

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper