WWE SmackDown! vs. Raw 2009

WWE SmackDown! vs. Raw 2009

6,4
57 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.2
X360 6.6
Wii 7.0
PSP 6.6
DS 7.3
PS2 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
7.5 godzin
Premiery
Świat:
07.11.2008
Europa:
07.11.2008
Producent:
Yuke's Media Creations
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
7.5 godzin
Premiery
Świat:
07.11.2008
Europa:
07.11.2008

WWE SmackDown! vs. Raw 2009 - opis gry

WWE SmackDown! vs. Raw 2009 to bijatyka 3D o tematyce wrestlingu wyprodukowana przez japońskie studio Yuke's Osaka i wydana przez THQ w listopadzie 2008 roku na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Ukazały się również nieco zubożone wersje gry na inne platformy, takie jak Nintendo Wii, PlayStation 2, PSP oraz DS.

Największą zmianą w stosunku do edycji 2008 jest implementacja trybu The Road to WrestleMania, który zastąpił popularny General Manager. Opcja ta pozwala graczowi prześledzić losy Johna Ceny, Triple’a H, The Undertakera, Chrisa Jericho, CM Punk’a oraz drużynowe perypetie Batisty i Rey’a Mysterio. Wszystko to odbywa się w atmosferze wielkiego show. Wejścia zawodników zrealizowane są na miarę telewizyjnych transmisji, widzimy fajerwerki, kolorowe reflektory, sceny z prawdziwych walk wyświetlane na bilboardach, żywo reagujących komentatorów i wrestlerów wygłaszających swoje kwestie i zaczepki słowne. W zabawie jednocześnie może uczestniczyć czterech graczy przy jednej konsoli. Do tego dochodzi możliwość toczenia pojedynków rankingowych lub towarzyskich przez Sieć. Gracze mogą także zaprezentować innym swoje walki oraz zdjęcia z tychże.

 

System walki w WWE SmackDown! vs. Raw 2009 zakłada użycie obu analogowych gałek oraz niemal wszystkich przycisków joypada. Kombinacji jest mnóstwo, niektóre są bardzo zaawansowane, ale wszystko jest na tyle intuicyjne i działa tak sprawnie, by już świeży gracz mógł po kilku minutach z użyciem najprostszych zagrań siać zniszczenie na ringu i poza nim. Dozwolone są oczywiście wszystkie chwyty, a zatem kopnięcia w krocze, łamania, odbijanie się od lin i rzucanie na leżącego przeciwnika, skakanie mu na głowę z narożnika, a wreszcie wyrzucenie oponenta za ring i walka poza nim. Przeciwnika można dodatkowo uszkodzić, wykorzystując do tego liny, metalowe słupki znajdujące się w rogach ringu, czy też barierki oddzielająca publiczność od miejsca pojedynku. Sędziego można opchnąć, rzucić nim w rywala, a nawet kłócić się o wynik walki.

 

Dużym plusem oprawy graficznej WWE SmackDown! vs. Raw 2009 jest poziom wykonania publiki, która żywo reaguje, składa się z wielu dużych i zróżnicowanych modeli postaci, macha transparentami i nie porusza się zbyt jednostajnie, podtrzymując wrażenie oglądania relacji z prawdziwego pokazu.

Wideo - WWE SmackDown! vs. Raw 2009

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper