TNA Impact! Cross the Line

TNA Impact! Cross the Line

5,3
3 oceny

Ocena wg platformy:

PSP 5.3
DS -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Point of View
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
18.06.2010
Europa:
18.06.2010
Producent:
Point of View
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Premiery
Świat:
18.06.2010
Europa:
18.06.2010

TNA Impact! Cross the Line - opis gry

TNA Impact! Cross the Line to gra traktująca o wrestlingu wyprodukowana przez Midway we współpracy z Point of View i wydana przez SouthPeak Games. Tytuł ukazał się na PlayStation Portable i NDS.

Rozgrywka - TNA Impact! Cross the Line

TNA Impact! Cross the Line to gra traktująca o wrestlingu, w przeciwieństwie jednak do większości konkurencyjnych tytułów tutaj pewne gameplayowe akcenty rozłożone są inaczej. Trzon rozgrywki pozostał bez większych zmian w porównaniu z wersją z konsol stacjonarnych. Mniejszy nacisk położony jest na to, by przyskrzyniać rywali i doprowadzić do ich poddania. Tempo rywalizacji jest tu bowiem szybsze. W produkcji Midway występują wrestlerzy znani z zawodów pokazywanych w TNA iMPACT. Jest ich tutaj niecałe dwadzieścia - o kilku mniej niż na PS2, PS3, Xboxie 360 i Wii.

Gra oferuje trzy głównie warianty rozgrywki. Jest to Exhibition, czyli możliwość stoczenia szybkiej walki (pojedynek jeden na jednego, rywalizacja drużynowa lub battle royale) bez zbędnych ceregieli, Victory Road pozwalający rozegrać cały turniej oraz Bound for Glory, tutejszy tryb fabularny. Na uwagę zasługuje również opcja Achievements, w której gromadzone są informacje o naszych dokonaniach i statystyki. 

Poszczególne wersje gry nie różnią się szczególnie między sobą. Warto jednak zaznaczyć, że ta z konsoli Nintendo (wydanej mniej więcej w tym samym czasie) oferowała Hulka Hogana jako dodatkową grywalną postać. 

Wideo - TNA Impact! Cross the Line

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper