Virtua Cop: Elite Edition

Virtua Cop: Elite Edition

6,6
13 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.6

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
RIZ
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
15.08.2002
Europa:
29.11.2002
Producent:
RIZ
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
15.08.2002
Europa:
29.11.2002

Virtua Cop: Elite Edition - opis gry

Virtua Cop: Elite Edition to składanka zawierająca dwie pierwsze części serii Virtua Cop, które pierwotnie ukazały się na automatach, a później trafiły na konsole Segi (Saturn i Dreamcast). Za jej wyprodukowana odpowiadało RIZ. Elite Edition ukazało się tylko na PS2.

Obie części Virtua Cop nie posiadają zbyt wyszukanej fabuły, opowiadając o zmaganiach kilku policjantów z pewną zepsutą do szpiku kości korporacją.

Założenia rozgrywki są jasne - odwiedzając różne miejscówy musimy zlikwidować wszystkich naprzykrzających się oprychów. Akcję obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby. Do dyspozycji na początku mamy zwykły pistolet z sześcioma nabojami w magazynku, jednak z czasem możemy położyć łapy na lepszych zabawkach, np. karabinach maszynowych i strzelbach ukrytych w skrzyniach porozrzucanych po planszach. Te mniej standardowe pukawki przydają się zwłaszcza przy starciach z bossami. Dodatkowe punkty możemy zdobywać jeśli ‘rozbroimy’ bandziora strzelając mu w ręce lub trafiając w sam środek obecnego na ekranie celownika. Od czasu do czasu pojawiają się również cywile, których w żadnym wypadku nie można odstrzelić. W przeciwnym razie tracimy życie.

Fabułę można przechodzić w pojedynkę lub ze znajomymi korzystając z light gunów lub zwykłych kontrolerów. Poza głównym wątkiem (czy też raczej ‘wątkami’) mamy również do dyspozycji tryby treningowe pozwalające szlifować umiejętności. Nasze najlepsze wyniki trafiają do rankingów.

Wersja Elite Edition nie posiada żadnych szczególnych dodatków względem pierwowzorów. Nawet oprawa graficzna nie doczekała się szczególnych zmian. Jedynym novum wartym odnotowania jest obecność galerii.

Wideo - Virtua Cop: Elite Edition

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper