Gunfighter II: Revenge of Jesse James

Gunfighter II: Revenge of Jesse James

6,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rebellion Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.03.2003
Europa:
28.03.2003
Producent:
Rebellion Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
28.03.2003
Europa:
28.03.2003

Gunfighter II: Revenge of Jesse James - opis gry

Gunfighter II: Revenge of Jesse James to strzelanina na tzw. “szynach” wyprodukowana przez studio Rebellion Developments i wydana przez Ubisoft. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2.

Gunfighter II to bezpośrednia kontynuacja Gunfighter: The Legend of Jesse James, gry, która ukazała się jeszcze na pierwszej stacjonarnej konsoli Sony. Oba tytuły reprezentują ten sam gatunek - strzelanin ‘na szynach’ korzystających z light gunów. Głównym bohater ponownie jest znany awanturnik Jesse James. W ‘dwójce’ zostaje on wrobiony przez swojego wspólnika, Boba Youngera, który pozbawia go pieniędzy i porywa jego dziewczynę Zee. James musi przyjść jej z odsieczą i przy okazji uporać się ze swoimi wrogami.

Pod względem rozgrywki produkcja Rebellion przypomina inne podobne gry, jak chociażby popularną serię Time Crisis autorstwa Namco. Nasze zadanie polega na wyeliminowaniu wszystkich przeciwników znajdujących się na ekranie. Pozwoli to Jamesowi ruszyć przed siebie, gdzie będzie musiał zrobić to samo. Podczas zmagań odwiedzamy różne miejscówki, m.in. jak niewielka mieścina, las czy kopalnia. Są także bardziej ‘dynamiczne’ poziomy w rodzaju jazdy powozem. Niektóre elementy otoczenia są zniszczalne. Możemy na przykład zniszczyć źródła światła znajdujące się planszy, co sprawi, że zrobi się na niej ciemniej. Gra posiada również nieliniową strukturę, pozwalając nam niekiedy na wybór drogi, którą ma podążać główny bohater.

Czasami walczymy z bossami. Ich pokonanie pozwala zgarnąć nową broń. Na przejście planszy, tak jak w Time Crisis, mamy określony czas.

Gra posiada dwa główne warianty rozgrywki: Story oraz Arcade. Grać można też we dwóch w multiplayerze (kooperacja).

Wideo - Gunfighter II: Revenge of Jesse James

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper