Time Crisis 3

Time Crisis 3

7,4
17 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Nex Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.10.2003
Europa:
31.10.2003
Producent:
Nex Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Akcja
Śr. czas:
23 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
21.10.2003
Europa:
31.10.2003

Time Crisis 3 - opis gry

Time Crisis 3 to strzelanina na tzw. “szynach” wyprodukowana i wydana przez Namco na PlayStation2. Gra najpierw ukazała się na automatach, a następnie została przeniesiona na PlayStation 2 (za konwersję odpowiadał Nex Entertainmnent). Podobnie jak poprzedniej części, “trójka” korzystała z light guna.

W Time Crisis 3 wcielamy się w jednego z trzech agentów (konkretnie dwóch agentów i agentkę). Cała trójka zostaje wysłana do fikcyjnego śródziemnomorskiego państwa Lukano, które zostaje przejęte przez organizację zwaną Zagorias Federation. Ich zadaniem jest powstrzymać szaleńców przed odpaleniem rakiet z ładunkami nuklearnymi.

 

“Trójka” pod względem rozgrywki nie odbiega znacząco od poprzednich części serii. Naszym zadaniem jest wyeliminować wszystkich przeciwników przed upłynięciem czasu. Do dyspozycji mamy kilka broni - pistolet, karabin maszynowy, shotgun i granatnik (przy czym tylko pistolet posiada nieograniczoną ilość amunicji). Nasz podopieczny potrafi także chować się za elementami otoczenia, co pozwala mu unikać obrażeń, i tu warto wspomnieć, iż jedną z tutejszych nowości jest oznaczenie strzałów zagrażających życiu - stają się one mianowicie jaśniejsze, dzięki czemu wiemy czego/kogo unikać w pierwszej kolejności.

 

Wersja na PlayStation 2 otrzymała szereg dodatków względem oryginału z automatów. Przede wszystkim doszedł scenariusz trzeciej postaci (agentki Alicii Winston), choć nie różni się on znacząco od pozostałych (nowe są głównie sekcje ze snajperką). Oprócz tego nowością jest jeszcze tryb treningowy, questy multiplayerowe oraz (po przejściu gry) tryb, w którym naszym zadaniem jest ratowanie zakładników.

 

W Time Crisis 3 można grać zwykłym padem albo pierwszym lub drugim Gun Conem.

Wideo - Time Crisis 3

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper