Vampire Night

Vampire Night

5,5
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Wow Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
14.06.2002
Producent:
Wow Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
14.11.2001
Europa:
14.06.2002

Vampire Night - opis gry

Vampire Night to strzelanina “na szynach” wyprodukowana przez należące do Segi studio Wow Entertainment i wydana przez Namco. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a następnie został przeniesiony na PlayStation 2. Tak jak inne tego typu shootery, VN również korzystało z light guna.

Akcja Vampire Night rozgrywa się w alternatywnyn roku 2006. Przenosimy się do Francji, która wygląda jakby od XIX wieku czas stanął w miejscu. Wielkiej filozofii tu nie ma - wcielamy się w jednego z dwóch łowców wampirów, Michela bądź Alberta. Pewnego razu ratują oni 12-letnią Caroline oraz mieszkańców wioski terroryzowanych przez wampiry i tym podobne mroczne pomioty. By wyeliminować niebezpieczeństwo raz na zawsze, wspomniana dwójka musi udać się do zamku, w którym skumulowało się zło.

 

Rozgrywka nie odbiega znacząco od innych podobnych gier. Nasi podopieczni poruszają się po wyznaczonej ścieżce, eliminując wszystko, co pojawia się na ich drodze. Liczba amunicji jest generalnie nieograniczona, jednak niekiedy będziemy musieli zmienić magazynek, dlatego strzelanie na oślep nie jest wskazane. W przeciwieństwie do znanej serii Time Crisis, tutaj nie możemy się chować za elementami otoczenia - jedyną metodą obrony jest atak, czyli usimy załatwić nieprzyjaciół, zanim oni załatwią nas. Niekiedy przyjdzie nam ratować ‘cywilów’, a także toczyć widowiskowe batalie z bossami. Tu, warto dodać, sprawa nie wygląda tak prosto, bowiem najpierw musimy znaleźć piętę achillesową takiego przyjemniaczka, a dopiero potem postarać się go zranić.

 

Vampire Night posiada kilka wariantów zabawy. Jest to podstawowy Arcade, a także Special Mode, w którym czeka na nas ponad trzydzieści wyzwań (za wykonane zadania otrzymujemy srebro, za które kupujemy nowy ekwipunek), dodany względem pierwowzoru z automatów tryb treningowy oraz bonusowe Hunter’s Files, gdzie znajdziemy różne materiały z gry.

Wideo - Vampire Night

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper