Urban Reign

Urban Reign

7,8
40 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.09.2005
Europa:
09.02.2006
Polska:
09.02.2006
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka
Śr. czas:
30 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
13.09.2005
Europa:
09.02.2006
Polska:
09.02.2006

Urban Reign - opis gry

Urban Reign to chodzona bijatyka w stylu takich klasyków gatunku jak Double Dragon czy Final Fight. Za produkcję i wydanie odpowiadało Namco, gra ukazała się na PlayStation 2. Gościnnie wystąpiły w niej postacie z serii Tekken.

Fabuła nie jest tu szczególnie istotna, choć mimo wszystko jest i oferuje przy tym kilka niespodzianek. Gracz wciela się w oprycha Brada Hawka, który zostaje wynajęty, by odbić pewnego gangstera z rąk konkurencyjnego gangu. Akcja dzieje się w fikcyjnym amerykańskim mieście Green Harbor.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Urban Reign to trójwymiarowa chodzona bijatyka, która oferuje tryb dla jednego i kilku graczy (maksymalnie czterech). Nasi podopieczni mogą w miarę swobodnie poruszać się po odwiedzanych lokacjach, używać broni, rzucać różnymi obiektami, wydawać instrukcje pomocnikom kierowanym przez sztuczną inteligencję i wyprowadzać ataki, których twórcy wrzucili tu niemałą ilość. Do dyspozycji mamy różne rodzaje rzutów, kontrataki, combosy, juggle, specjalne techniki itd.

 

Ważną częścią systemu walki są uniki, które wykonujemy po wciśnięciu jednego przycisku. Kontry wykonuje się natomiast po dodatkowym klepnięciu góry lub dołu na krzyżaku pada. Oczywiście odpowiedni musi być timing. Dzięki tym rozwiązaniom można unikać wrogich razów nawet gdy jesteśmy otoczeni przez wielu przeciwników.

 

Wspomniane specjalne techniki wykonuje się natomiast po jednoczesnym wciśnięciu dwóch przycisków. Ataków tego rodzaju nie można zablokować ani uniknąć - można je jednak zneutralizować inną specjalną umiejętnością. Za ich użycie odpowiada wskaźnik nabijany poprzez wykonywanie kontr, przyjmowanie obrażeń i oklepywanie rywali.

 

Jak wspomnieliśmy, Urban Reign oferuje tryb multiplayer dla maksymalnie czterech osób, ale najpierw należy go odblokować. W grze pojawiają się też postacie z serii Tekken - konkretnie Paul Phoenix i Marshall Law.

Wideo - Urban Reign

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper