Undercover: Dual Motives

Undercover: Dual Motives

3,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 3.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sproing
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
25.04.2008
Europa:
25.04.2008
Producent:
Sproing
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa
Premiery
Świat:
25.04.2008
Europa:
25.04.2008

Undercover: Dual Motives - opis gry

Undercover: Dual Motives to gra przygodowa wyprodukowana przez austriackie studio Sproing Interactive i wydana przez DTP Entertainment. Tytuł ukazał się na NDS-a. Dual Motives to prequel Undercover: Operation Wintersun.

Fabuła - Undercover: Dual Motives

Dalsza część tekstu pod wideo

Akcja Undercover: Dual Motives toczy się niedługo przed wybuchem II wojny światowej (akcja poprzedniej części rozgrywała się już w jej trakcie), konkretnie w 1938 roku. W Europie zaczyna się już gotować. Historia skupia się na dwóch postaciach. Pierwsza to John Russell, brytyjski naukowiec, który pracuje w tajnym ośrodku badawczym. Pewnego dnia zostaje on niesłusznie oskarżony o przekazanie Niemcom ważnych materiałów. Żeby wykaraskać się z tej sytuacji, musi on znaleźć prawdziwego szpiega. W zadaniu tym pomaga mu Audrey, jego sekretarka, która jest drugą grywalną postacią. Oboje mają 24 godziny na rozwikłanie zagadki.

Rozgrywka - Undercover: Dual Motives

Jeśli chodzi o rozgrywkę, produkcja Sproing to dość tradycyjna przygodówka typu point-and-click. Akcję śledzimy na dwóch ekranach przenośnej konsoli Nintendo - na jednym kierujemy poczynaniami Johna, a na drugim Audrey. Pomiędzy postaciami możemy się swobodnie przełączać. Lwia część zmagań to eksploracja prerenderowanych miejscówek i ich przeszukiwaniem celem znalezienia czegoś (np. przedmiotów), co pomoże nam posunąć fabułę naprzód. Elementy otoczenia, z którymi można wejść w interakcję, są przy tym podświetlone. Czasami przełączamy się na widok z perspektywy pierwszej osoby.

Oprócz rozwiązywania łamigłówek w Undercover: Dual Motives przyjdzie nam też wykonywać inne czynności, które występują tu w postaci minigier typu rzutki czy boks. Jest ich łącznie dziesięć.

Undercover: Dual Motives zbierało bardzo słabe oceny w mediach branżowych; było też kiepsko oceniane przez samych graczy.

Wideo - Undercover: Dual Motives

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper