True Crime: Streets Of L.A.

True Crime: Streets Of L.A.

Ocena wg platformy:

PC 6.3
PS2 7.2
XBOX 6.9
GC 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Luxoflux
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
03.11.2003
Europa:
07.11.2003
Polska:
29.11.2003
Producent:
Luxoflux
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
03.11.2003
Europa:
07.11.2003
Polska:
29.11.2003

True Crime: Streets Of L.A. - opis gry

True Crime: Streets of LA to gra akcji osadzona w otwartym środowisku. Produkcja Luxoflux pojawiła się na PlayStation 2, Xboksie i GameCubie w listopadzie 2003 roku proponując graczom wsiąknięcie w przestępczą strukturę tytułowego Los Angeles, swoją sandboksową naturą starając się ugryźć kawałek tortu w ogromnej większości należącego do serii Grand Theft Auto od Rockstar. W 2014 roku tytuł trafił również na PC.

W grze wcielamy się w Nicka Kang, detektywa chińsko-amerykańskiego pochodzenia, który nie przebiera w środkach podczas swojej pracy. Bohater został zawieszony w obowiązkach ze względu na swoje ekstremalne metody działania i wraz z rozpoczęciem gry wraca do Los Angles, by dalej pełnić służbę. Na szybko pojawia się sprawa ataków bombowych, które wyglądają na robotę Triady. Kang zostaje wciągnięty w nią przez szefową oddziału E.O.D. (Elite Operations Division), Wandę Park. W True Crime: Streets of LA całkowicie od gracza zależy to, jak postrzegany będzie Kang - kolejne decyzje i zachowania wpływają na to, czy gra skieruje się w stronę złego, dobrego lub neutralnego zwrotu akcji. Ta nieliniowość jest nie tylko ciekawym patentem, ale również czynnikiem sprawiającym, iż część graczy zapragnie ukończyć ją kilka razy, aby przyjrzeć się wszystkim możliwym opcjom fabularnym.

 

Luxflox pokusiło się o wirtualne odwzorowanie 620 km kwadratowych Los Angeles (głównie okolice Beverly Hills i Santa Monica), zapewniając tym samym rozległy teren działań. Rozgrywka idzie śladami zaproponowanymi już wcześniej przez gry z serii Grand Theft Auto - cała struktura linii fabularnej opiera się na następujących po sobie misjach. Nie zabrakło także pobocznych zadań w postaci ulicznych przestępstw i możliwości wyrwania każdej fury posiłkując się przy tym machnięciem kierowcy odznaką. Oprócz wymian ognia z przeciwnikami, Nick używa także sztuk walki, okładając, chwytając i rzucając bandziorami. Istnieje nawet możliwość wyprowadzania prostych combosów, które szybciej niż pojedyncze strzały powalają oponentów na ziemię.

Wideo - True Crime: Streets Of L.A.

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper