Treasure Stack

Treasure Stack

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pixelakes
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.03.2019
Europa:
01.03.2019
Producent:
Pixelakes
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
01.03.2019
Europa:
01.03.2019

Treasure Stack - opis gry

Treasure Stack to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez studio Pixelakes. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach Nintendo Switch i Xbox One.

Rozgrywka - Treasure Stack

Treasure Stack na pierwszy rzut oka przypomina wiele produkcji z gatunku match 3. Nasze zadanie polega tu na połączeniu co najmniej trzech obiektów tego samego koloru, ale zasadnicza różnica polega na tym, jak tego dokonać. W produkcji Pixelakes nie kontrolujemy mianowicie spadających obiektów, w tym konkretnym przypadku są to skrzynie ze skarbami oraz klucze, tylko postać, która może się przemieszczać po planszy. Potrafi ona chwytać spadające skrzynie własnymi rękami lub korzystać z linki z hakiem. Zadanie polega na tym, by połączyć klucze o właściwym kolorze ze skrzyniami (też, rzecz jasna, o właściwym kolorze). Im więcej tych skrzyń zbierzemy w jednym miejscu, tym więcej punktów trafi później na nasze konto. Poza tym natrafić też możemy na rozmaite dopałki pomagające w ten lub inny sposób podczas zmagań.

Gra oferuje tryb dla jednego gracza, w którym możemy odblokowywać dostęp do nowych grywalnych postaci i linek z hakiem (nie ma w nim jednak fabuły ani jakiejkolwiek narracyjnej otoczki), ale główną atrakcją jest multiplayer. Dostępne są trzy warianty zabawy: Private, Casual, Season. Private pozwala nam rozgrywać potyczki z graczami z naszej listy znajomych, Casual to rywalizacja bez stawki, w Season z kolei walczymy o jak najwyższą pozycję w sieciowych rankingach.

Oprócz możliwości grania przez sieć w Treasure Stack zaimplementowano również wariant lokalny. Grać mogą maksymalnie cztery osoby jednocześnie. 

Wideo - Treasure Stack

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper