Tony Hawk's Skateboarding

Tony Hawk's Skateboarding

8,2
150 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 8.3
DC 8.1
N64 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
40 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.08.1999
Europa:
09.1999
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
40 godzin
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
31.08.1999
Europa:
09.1999

Tony Hawk's Skateboarding - opis gry

Tony Hawk’s Skateboarding (Tony Hawk's Pro Skater w USA) jest grą sportową traktującą o jeździe na deskorolce. Za jej produkcję odpowiada studio Neversoft, wydawcą było Activision. Tytuł trafił na PlayStation, Nintendo 64 i Segę Dreamcast odnosząc wielki sukces komercyjny i rozpoczynając serię, którą rozwijano nieprzerwanie do 2010 roku.

Głównym celem jest tutaj wykonywanie różnych tricków, które nabijają nasz licznik punktów. Zdobycz zależy ogólnie od poziomu trudności wykonanej akrobacji i od częstotliwości ich wykonywania - im bardziej jesteśmy monotematyczni, tym mniej zgarniamy punktów. Tricki nabijają specjalny pasek po którego zapełnieniu możemy wykonać jakąś unikalną dla danego zawodnika sztuczkę. Musimy jednak uważać, by w międzyczasie się nie wykopyrtnąć, bowiem to zostawia nas z pustymi rękoma.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Główny tryb w THS to Career Mode podczas którego -- wcielając się w jakiegoś prawdziwego skatera -- odwiedzimy sześć różnych miejscówek (garaż, centrum handlowe, ulice). Gra stawia przed nami różne wyzwania, np. zdobycie pewnej liczby punktów, zebranie kaset (w ich przypadku nierzadko będziemy musieli zajrzeć w trudniej dostępne kąty) lub literek tworzących słowo SKATE. Na wykonanie jednego zadania mamy dwie minuty, tak że nie musimy robić wszystkiego za jednym zamachem. Ale to zwyczajne levele - oprócz tego dostępne są także trzy etapy podczas których musimy wypaść lepiej niż konkurenci, będąc ocenianym przez sędziów.

 

Pozostałe tryby rozgrywki to Single Session, Free Skate (możliwość skejtowania bez limitu czasowego), a także multiplayerowe Graffiti, Trick Attack oraz Horse.    

 

Tony Hawk’s Skateboarding było bardzo dobrze oceniane przez graczy i media branżowe. Grę chwalono zwłaszcza za innowacyjny gameplay i precyzyjne sterowanie.

Wideo - Tony Hawk's Skateboarding

Komentarze (16)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper