Tony Hawk's Pro Skater 3

Tony Hawk's Pro Skater 3

8,1
260 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.4
PS2 8.3
XBOX 8.0
PSone 7.9
GC 7.1
GBA 7.3
N64 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
27.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.10.2001
Europa:
30.11.2001
Polska:
30.11.2001
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
27.5 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
28.10.2001
Europa:
30.11.2001
Polska:
30.11.2001

Tony Hawk's Pro Skater 3 - opis gry

Tony Hawk’s Pro Skater 3 jest grą sportową traktującą o jeździe na deskorolce. Tytuł ukazał się na PlayStation, PlayStation 2, GameCube’ie, Xboksie, GameBoy Advance, PC i Nintendo 64. Po raz pierwszy w historii seria Neversoft umożliwiła graczom prowadzenie rywalizacji w sieci.

“Trójka” przedstawiła kilka mniejszych i większych zmian względem poprzedniczek. Pojawili się oczywiście nowi skaterzy (w tym Bam Margera z Jackassa emitowanego na MTV), jednak największy wpływ na gameplay miało wprowadzenie revertów, tricku, który w kombinacji z innymi (w tym z zaprezentowanym w THPS2 manualem) pozwalał zgarniać jeszcze większe niż zwykle liczby punktów. Dodano poza tym nowe combosy, a także usprawniono sterowanie. Od teraz wciskając dwukrotnie przycisk odpowiedzialny np. za kickflip sprawimy, że skater wykona podwójny kickflip.

 

THPS3 było pierwszą grą z serii, która pojawiła się na sprzętach (wówczas) nowej generacji. Zaowocowało to między innymi wyraźnie lepszą grafiką, rozbudowaniem kreatorów postaci/skateparku oferujących teraz więcej wszelkiej maści opcji (skateparki mogą być dwa razy większe niż dotychczas), lokacjami z większą liczbą interaktywnych elementów (w tym z NPC-ami) oraz -- przede wszystkim -- trybem online, który dawał możliwość wspólnej rozgrywki w sieci jeszcze przed wypuszczeniem przez Sony Network Adaptora. Tytuł przedstawia ogólnie pięć wariantów zabawy w multi, tzn. Trick Attack, Graffiti, Horse, King of the Hill (musimy zdobyć koronę umieszczoną w jakimś losowo wybieranym miejscu) i Slap (wygrywa ten, kto więcej razy powali na ziemię konkurenta).

 

Tony Hawk’s Pro Skater 3, podobnie jak dwie poprzednie części, spotkało się z bardzo ciepłym przyjęciem ze wszystkim stron. Średnia ocen “trójki” wynosiła sporo ponad 9/10, stając się -- według tego kryterium -- jedną z najlepszych gier na PS2.

Wideo - Tony Hawk's Pro Skater 3

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper