Tony Hawk's Proving Ground

Tony Hawk's Proving Ground

6,4
46 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 5.8
X360 6.6
Wii 6.3
DS 7.5
PS2 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
15.10.2007
Europa:
02.11.2007
Polska:
16.11.2007
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
15.10.2007
Europa:
02.11.2007
Polska:
16.11.2007

Tony Hawk's Proving Ground - opis gry

Tony Hawk's Proving Ground jest grą sportową z serii Tony Hawk traktującą o jeździe na deskorolce, wyprodukowaną przez Neversoft i wydaną przez Activision w listopadzie 2007 roku na PlayStation 3 oraz Xbox 360. Powstały także wersje na Wii i PlayStation 2 a także na DS-a, jednak odpowiadają za nie inni deweloperzy.

Proving Ground, mimo iż jest grą sportową, zawiera w sobie elementami przygodówki. Zabawę zaczynamy jako początkujący skate z dużymi aspiracjami. Marzeniem bohatera jest stanie się sławnym, pojawianie się na okładkach czasopism oraz zdobycie szacunku wśród innych użytkowników deskorolki. Naszym zadaniem jest mu w tym dopomóc. Czeka nas ciężka praca, lecz jeśli odpowiednio się przyłożymy, odniesiemy sukces. Na początku należy stworzyć własnego zawodnika przy pomocy dość kompleksowej opcji, umożliwiającej określenie wyglądu twarzy, fryzury oraz dokonanie wyboru ciuchów i dodatków. Na ulicy czekają na gracza zadania do wykonania. Można je podzielić na trzy rodzaje, mianowicie: konkurencja, kręcenie filmów oraz zmagania, które można określić jako niebezpieczne. Te ostatnie to typowa jazda na krawędzi, dla wyjątkowych szaleńców. Będą wymagać od gracza skakania po dachach czy wybijania się z ramp.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Autorzy zaprojektowali specjalne menu, pozwalające budować na ulicach przeróżne przeszkody, nad którymi można potem efektownie przeskakiwać. W ten sposób można nakręcić ciekawe video, za które dostaniemy całą dużo punktów oraz innych bonusów w postaci dodatkowych akcesoriów oraz ubrań. Bohater awansuje z czasem na kolejne poziomy doświadczenia, zdobywając nowe umiejętności, i dopiero po pewnym czasie należy zdecydować, w którą stronę się udamy. Czy będziemy kręcić filmy, stając się w ten sposób coraz bardziej sławnym, czy też staniemy się typowym maniakiem, którego jedynym celem życiowym jest narażanie się podczas szczególnie niebezpiecznych trików. Oprócz trybów dla samotnego gracza, Proving Ground oferuje również opcję multiplayer online. Schemat sterowania jest więc prosty i przejrzysty - wystarczy odpowiednio szybko używać dwóch analogowych grzybków pada, kręcąc nimi w danym momencie.

 

Oprawa graficzna Tony Hawk's Proving Ground stoi na zadowalającym poziomie, modele postaci wykonano starannie, z kolei animacja zwalnia sporadycznie. Na pełen dynamicznych utworów soundtrack składa się łącznie pięćdziesiąt osiem kawałków.

Wideo - Tony Hawk's Proving Ground

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper