Tony Hawk's American Sk8land

Tony Hawk's American Sk8land

7,6
5 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.7
GBA 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.10.2005
Europa:
18.11.2005
Producent:
Vicarious Visions
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
18.10.2005
Europa:
18.11.2005

Tony Hawk's American Sk8land - opis gry

Tony Hawk's American Sk8land to gra sportowa traktująca o jeździe na deskorolce wyprodukowana przez studio Vicarious Visions i wydana przez Activision. Tytuł ukazał się na przenośnych konsolach Nintendo: DS-ie i Game Boy Adance. American Sk8land to ‘przenośna’ wersja Tony Hawk's American Wasteland.

Produkcja Vicarious Visions posiada fabułę. Gra pozwala nam się wcielić w skejtera z amerykańskiego Środkowego Zachodu (postać tworzymy sobie sami), którzy po wygraniu zawodów u siebie trafia do Los Angeles. Tam poznaje Mindy’ego, twórcę komiksów, który staje się dla nas przewodnikiem po mieście. Nasze zadanie polega na odbudowaniu jego upadłego skateparku zwanego American Sk8land.

Dalsza część tekstu pod wideo

W trakcie rozgrywki odwiedzamy różne miejscówki próbując zrobić wrażenie na znanych skejterach. Pierwsza różnica, jaka rzuca się w oczu w przypadku obu wersji American Sk8land, to perspektywa. Na NDS-ie wydarzenia obserwujemy zza pleców zawodnika, czyli tak jak na dużych konsolach, z kolei na GBA widok jest izometryczny. Sam trzon rozgrywki nie różni się od poprzednich odsłon. Na każdym odwiedzanym poziomie gromadzimy punkty otrzymywane za wykonywanie trików (im bardziej efekciarski trik/combo, tym więcej ich otrzymamy; powtarzanie tych samych sztuczek sprawia, że punktów otrzymujemy mniej) oraz wykonujemy rozmaite zadania (jedno z drugim się zresztą nie wyklucza). Gra korzysta z funkcji NDS-a. Na ekranie dotykowym możemy wcisnąć przyciski odpowiedzialne za wykonanie umiejętności specjalnej. Są też takie, które pozwalają włączyć slow-motion i nabić wskaźnik freak-out, który po upadku pozwala uratować część punktów. W odróżnieniu od wersji z dużych sprzętów nie ma tu jednak możliwości zejścia z deskorolki i przemierzania planszy na piechotę.

Wersja z NDS-a oferuje też edytor, który pozwala tworzyć skiny na deskę, a także funkcje sieciowe. Gracze mogą (mogli) grać ze sobą (maksymalnie dwie osoby), przeglądać rankingi, ściągać i wysyłać replaye i nie tylko to.

Wideo - Tony Hawk's American Sk8land

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper