Tony Hawk's American Wasteland

Tony Hawk's American Wasteland

7,0
79 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.1
X360 6.8
PS2 7.1
XBOX 6.6
GC 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
18.10.2005
Europa:
28.10.2005
Producent:
Neversoft Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Sportowa
Śr. czas:
20 godzin
Premiery
Świat:
18.10.2005
Europa:
28.10.2005

Tony Hawk's American Wasteland - opis gry

Tony Hawk's American Wasteland jest grą sportową z serii Tony Hawk traktującą o jeździe na deskorolce, wyprodukowaną przez Neversoft i wydaną przez Activision w październiku 2005 roku na konsole PlayStation 2, Xbox oraz GameCube, a dwa miesiące później na Xboksa 360. W 2006 roku tytuł trafił również na PC. 

Kolejny już raz gra została podzielona na dwa główne tryby: Story oraz Classic. Ten pierwszy to oczywiście tradycyjna opowieść „od zera do bohatera”, natomiast drugi przygotowano dla fanów poprzednich części - gracz znajdzie w nim klasyczne zadania w stylu zbierania literek, szukania ukrytej taśmy, czy zdobywanie określonej liczby punktów. W Story grający wciela się w skórę początkującego zawodnika, który przyjeżdża do Los Angeles w celu zrobienia kariery na miarę tytułowego Tony’ego Hawka. Jest tylko jeden problem - nie potrafi zrobić praktycznie nic, więc gracz musi nauczyć się wszystkiego od początku. Deweloper poczynił w ten sposób ukłon w stronę początkujących, którzy w poprzednich częściach nie potrafili się odnaleźć.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Tony Hawk's American Wasteland doczekał się kilku nowości w stosunku do poprzednich odsłon. Pozytywnie wypada główna metropolia (Los Angeles), w której gracz spędzi niemal cały czas. Innowacją w skali serii jest to, że mamy tu do czynienia tylko z jednym miastem, jednak coraz większym w miarę progresu - wraz z postępami gracza, odkrywają się zamknięte wcześniej obszary. Wszystko po to, by sprawić wrażenie wielkiej metropolii po której poruszać można się bez żadnych loadingów. Produkcja Activision stawia na dokładność i precyzję. Z jednej strony jest zdecydowanie bardziej dynamiczna niż konkurencyjny Skate. od Electronic Arts, z drugiej zaś - nakazuje graczowi cieszyć się z każdej udanie wykonanej kombinacji.

 

Tony Hawk's American Wasteland działa na starym silniku opracownym przez Neversoft, dlatego pod względem grafiki wypada przeciętnie. Gra zdecydowanie lepiej wygląda na Xboksie 360, co biorąc pod uwagę rok premiery sprzętu, nie powinno dziwić. Na pełen soundtrack składają się łącznie sześćdziesiąt trzy utwory.

 

 

Wideo - Tony Hawk's American Wasteland

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper