Time Crisis

Time Crisis

7,1
29 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
27.06.1997
Europa:
11.1997
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
27.06.1997
Europa:
11.1997

Time Crisis - opis gry

Time Crisis to strzelanina ‘na szynach’ wyprodukowana i wydana przez Namco. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a następnie został przeniesiony na PlayStation. Time Crisis rozprowadzane było oddzielnie lub w zestawach z light gunem.

Akcja Time Crisis rozgrywa się w fikcyjnym państwie o nazwie Sercia. Kraj do niedawna cierpiał pod rządami rodziny Garo, która została jednak obalona. A przynajmniej tak się wszystkim wydawało, bo ostał się jeszcze jeden jej członek i wraz ze swoją armią postanawia on porwać córkę świeżo wybranego prezydenta. W zamian za jej życie domaga się dostępu do ściśle tajnych danych wojskowych. Żeby temu zapobiec organizacja VSSE wysyła na miejsce agenta Richarda Millera.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Zmagania obserwujemy z oczu podopiecznego, a rozgrywka przypomina serię Virtua Cop. Nasze zadanie nie może być prostsze - odwiedzając kolejne miejscówki eliminujemy atakujące nas niedobitki reżimu, na co mamy określoną ilość czasu. Time Crisis na tle produkcji Segi wyróżnia zwłaszcza jeden patent - cover system. Polega to na tym, że w momentach większej zadymy nasz podopieczny może się schować za jakimś elementem otoczenia, by móc odetchnąć i przeładować broń. Ze względu jednak na upływający czas nie należy z tym zbytnio przesadzać.

 

Wersja na PlayStation otrzymała dwa dodatki względem pierwowzoru z automatów - tryb Time Attack (gdzie staramy się wykręcić jak najlepszy czas) oraz dodatkowe ‘historie’ poboczne. Otóż w zależności od tego, jak szybko uporamy się z przeciwnikami, nasz podopieczny obierze inną drogę do celu.

 

Wersja na PlayStation nie wymagała posiadania light guna (GunCon), ale jego posiadanie było jak najbardziej wskazane.

Wideo - Time Crisis

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper