Point Blank

Point Blank

6,4
14 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 6.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Inna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.08.1997
Europa:
07.1998
Producent:
Namco
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina,   Inna
Liczba graczy:
1-8
Premiery
Świat:
07.08.1997
Europa:
07.1998

Point Blank - opis gry

Point Blank to składanka minigier wykorzystujących lightguna wyprodukowana i wydana przez Namco. Tytuł ukazał się pierwotnie na automatach, a następnie został przeniesiony na PlayStation, gdzie doczekał się jeszcze dwóch kontynuacji. Point Blank trafił też na NDS jako kompilacja zawierająca najciekawsze minigierki z trylogii.

Korzystając z lightguna (możemy też z pada, ale nie jest to zalecane) bierzemy udział w różnych konkurencjach. Grę cechuje kolorowy styl graficzny, który powinien spodobać się odbiorcom w różnym wieku. Point Blank pozbawiony jest też całkowicie przemocy.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Każda plansza stawia przed nami inne wyzwanie, o którego wytycznych dowiadujemy się przed rozpoczęciem zmagań. Przeważnie musimy trafiać w wyznaczone cele (unikając trafienia w bombę), w wizerunki przestępców (unikając postrzelenia cywili), w cele w odpowiednim o kolorze (unikając tych w nieodpowiednim) oraz ochraniać tutejsze maskotki, czyli Dr. Gona i Dr. Cona. Nie jest to jednak wszystko. Tu i ówdzie pojawiają się bardziej unikalne patenty. Z tych ‘niecodziennych’ minigierek wymienić można wariację Galaxiana, w której zamiast statku kosmicznego kosmitów ostrzeliwuje pistolet.

 

Przed rozpoczęciem rozgrywki wybieramy jeden z trzech poziomów trudności (Beginner, Advanced, Very Hard), od którego zależy liczba wyzwań, jakim będziemy musieli sprostać zanim ukończymy ‘kampanię’. Następnie mamy możliwość wyboru, z którymi planszami uporać się w pierwszej kolejności. Całość musimy zaliczyć mając trzy życia. Podczas niektórych etapów dysponujemy ograniczoną ilością amunicji.

 

Gra posiada multiplayer dla maksymalnie ośmiu osób.

Wideo - Point Blank

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper