Time Crisis: Project Titan

Time Crisis: Project Titan

7,1
14 oceny

Ocena wg platformy:

PSone 7.1

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Flying Tiger Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
06.04.2001
Europa:
06.04.2001
Producent:
Flying Tiger Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Premiery
Świat:
06.04.2001
Europa:
06.04.2001

Time Crisis: Project Titan - opis gry

Time Crisis: Project Titan to strzelanina ‘na szynach’ wyprodukowana przez amerykańskie studio Flying Tiger Entertainment i wydana przez Namco na PlayStation. Tytuł był drugą odsłoną serii wydaną na sprzęcie Sony, ale nie należy jej mylić z Time Crisis II.

Project Titan to gra stworzona wyłącznie z myślą o PlayStation, która, w odróżnieniu od pierwowzoru, nie ukazała się na automatach. Jak wspomnieliśmy na wstępie, nie należy jej mylić z pełnoprawną ‘dwójką’, która pod strzechy zawitała wraz z PlayStation 2.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Produkcja amerykańskiego studia jest bezpośrednią kontynuacją ‘jedynki’. Agent VSSE, Richard Miller, po wykonaniu ostatniej misji znalazł się w nie lada kłopotach. Został bowiem wrobiony w morderstwo prezydenta Xaviera Serrano. Jego koledzy dają mu jednak szansę - ma 48 godzin na znalezienie dowodów mogących oczyścić go z zarzutów. Pierwszy ślad wiedzie do niejakiej Abacus, także agentki tej samej organizacji co Miller, ale działającej pod przykrywką.

 

Rozgrywka nie uległa wielkim zmianom. Zmagania obserwujemy z oczu podopiecznego. Nasze zadania polega na wyeliminowaniu wszystkich naprzykrzających się bandziorów mieszcząc się w wyznaczonym czasie. Warto dodać, że jedną z tutejszych nowości jest ulepszona sztuczna inteligencja przeciwników, którzy stanowią poważniejsze wyzwanie niż ostatnio.

 

W Project Titan wraca rzecz jasna patent umożliwiający podopiecznemu chowanie się za elementami otoczenia. W ten sposób może się on schować przed ostrzałem, ale pamiętać wówczas należy o uciekającym czasie i niemożności atakowania innych. Zupełnie nowym rozwiązaniem jest obecność różnych dróg, które możemy wybrać strzelając w strzałkę wskazującą pożądany kierunek.

 

Tak jak w przypadku poprzedniej części, w Project Titan grać możemy z padem lub lighgunem.

Wideo - Time Crisis: Project Titan

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper