Crisis Zone

Crisis Zone

7,5
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tose Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2004
Europa:
17.09.2004
Producent:
Tose Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.09.2004
Europa:
17.09.2004

Crisis Zone - opis gry

Crisis Zone to shooter "na szynach" wyprodukowany i wydany przez Namco najpierw na automatach, a następnie przeniesiony także na PlayStation 2 (za konwersję odpowiadało TOSE). Gra była spin-offem popularnej w swoim czasie serii Time Crisis.

Fabuła Crisis Zone, podobnie jak w przypadku innych gier tego typu, nie jest przesadnie skomplikowana. Wcielamy się w agentów oddziału Special Tactical Force, który staje do walki z grupą bardzo niebezpiecznych terrorystów. “Bardzo”, ponieważ przejęli oni budynek i chcą wysadzić reaktor atomowy znajdujący się pod nim.

 

Rozgrywka nie różni się zbyt wiele od głównej serii. Naszym zadaniem jest odstrzelić wszystkich oprychów przed upływem limitu czasowego. Jeśli nam się uda, przebijamy się do kolejnego pomieszczenia/lokacji i czynność powtarzamy. Nasz podopieczny porusza się po z góry wyznaczonej przez twórców ścieżce, a oprócz strzelania może też chować, by uniknąć obrażeń. Jeśli chodzi o wyposażenie, w Crisis Zone do dyspozycji mamy automat oraz tarczę pozwalającą unikać strzałów nieprzyjaciół. Sęk jednak w tym, że nie możemy wówczas atakować.

 

W zgodzie z tradycją rail shooterów Namco, konsolowa konwersja Crisis Zone została wzbogacona o bonusową zawartość i kilka udoskonaleń. Poprawiono nieco oprawę graficzną, dodano wyższy stopień trudności oraz zupełnie nowy level. Na automatach do przejścia były cztery poziomy (przy czym trzy pierwsze można było zaliczyć w dowolnej kolejności), natomiast na PS2 gracze otrzymali jeszcze jeden, którego akcja toczy się pół roku po wydarzeniach przedstawionych w standardowym trybie fabularnym.

 

Gra posiada także multiplayer dla dwóch osób.

Wideo - Crisis Zone

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper