The Rub Rabbits!

The Rub Rabbits!

7,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

DS 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.10.2005
Europa:
10.02.2006
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
20.10.2005
Europa:
10.02.2006

The Rub Rabbits! - opis gry

The Rub Rabbits! to gra zręcznościowa (a konkretnie składanka zręcznościowych minigier) wyprodukowana przez studio Sonic Team i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się na NDS-ie. Był on następcą Project Rub.

The Rub Rabbits!, podobnie jak poprzednik, to składanka pewnej liczby zręcznościowych minigier, które spaja historia bezimiennego gościa, który zakochuje się dziewczynie i czyni wiele aby najpierw zwrócić na siebie uwagę (czyli całkiem podobnie jak w poprzedniej części), a następnie utrzymać związek poprzez np. odganianie natrętnych adoratorów. Gra posiada też ten sam styl dość charakterystyczny graficzny co Project Rub, czyli wszystkie postacie pozbawione są twarzy.

Historia składa się z ponad trzydziestu rozdziałów, podczas których wykonujemy przeróżne czynności, najczęściej bardzo cudaczne. Produkcja, podobnie jak poprzednia część, stara się robić użytek z funkcji konsoli: ekranu dotykowego, mikrofonu czy dwóch ekranów (bywa że raz trzymamy konsolę normalnie, a innym razem odwróconą, tzn. jak książkę). Przykładowo minigry polegają na przykład na takim ustawianiu róży aby była ona w zasięgu węchu dziewczyny, na strzelaniu do celów, na zjadaniu konkretnych posiłków ciskanych w nas przez inną dziewczynę (i unikaniu reszty) czy bieganiu po ruchomych schodach i unikaniu pojawiających się w trakcie przeszkód (jak chociażby zawodników sumo).

Podobnie jak w Project Rub, także i tutaj wraz z postępami kolekcjonujemy ciuchy, w które można następnie przebierać dziewczynę głównego bohatera.

Największą nowością w sequelu jest obecność multiplayera. Twórcy przygotowali minigry, w których uczestniczyć mogą maksymalnie cztery osoby.

Wideo - The Rub Rabbits!

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper