Project Rub

Project Rub

6,7
6 oceny

Ocena wg platformy:

DS 6.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
16.11.2004
Europa:
11.03.2005
Producent:
Sonic Team
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa
Premiery
Świat:
16.11.2004
Europa:
11.03.2005

Project Rub - opis gry

Project Rub (w USA Feel the Magic: XY/XX) to gra zręcznościowa (a konkretnie składanka minigier złączonych pewnym motywem) wyprodukowana przez studio Sonic Team i wydana przez Segę. Tytuł ukazał się tylko na NDS-ie.

Rozgrywka - Project Rub

Dalsza część tekstu pod wideo

Project Rub to składanka rozmaitych minigierek, które spaja fabularny motyw gościa, który od pierwszego wejrzenia zakochał się w dziewczynie. Niestety, tego samego nie można powiedzieć o niej. Bohater tej opowieści musi ją w sobie rozkochać wykonując przeróżne czynności. Z jednej strony kibicują mu w tych zmaganiach grupka osób z króliczymi uszami, z drugiej zaś ma on także rywala.

Gra oferuje trzy główne warianty rozgrywki. Ten najważniejszy to oczywiście tryb fabularny (Story), w którym czeka na nas trzydzieści luźno ze sobą powiązanych minigier. Może to być na przykład wyciągnięcie złotej rybki z brzucha pewnego gościa, obrona dziewczyny przed stadem rozwścieczonych byków, zrobienie na niej wrażenia skydivingiem, kierowanie samochodem (kierownica znajduje się na ekranie dotykowym) czy dmuchanie w żagle. Podczas zabawy korzystamy z ekranu dotykowego konsoli oraz mikrofonu, który jest w stanie rozpoznawać mowę. Grać możemy na trzech stopniach trudności.

Poza trybem fabularnym dostępny jest też tryb Memories, w którym możemy ogrywać zaliczone już minigry i zdobywać gwiazdki odblokowujące bonusowe ciuchy, oraz Maniac, gdzie możemy wystroić dziewczynę w ubrania, które udało nam się zdobyć w pozostałych trybach.

Project Rub posiada zarówno angielską, jak i japońską ścieżkę dźwiękową (dotyczy to także wersji japońskiej).

Produkcja Sonic Team, w odróżnieniu od innych podobnych gier, nie oferuje multiplayera pod żadną postacią.

Wideo - Project Rub

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper