The Mummy Returns

The Mummy Returns

4,4
11 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 4.4

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Blitz Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
03.10.2001
Europa:
13.11.2001
Producent:
Blitz Games
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Przygodowa,   Akcja
Premiery
Świat:
03.10.2001
Europa:
13.11.2001

The Mummy Returns - opis gry

The Mummy Returns to gra action-adventure wyprodukowana przez studio Blitz Games i wydana przez Universal Interactive. Tytuł ukazał się na PlayStation 2. Gra powstała na podstawie filmu wyświetlanego w Polsce pt. “Mumia powraca”.

Produkcja Blitz Games bazuje na filmie “Mumia powraca”. Gra pozwala nam przejąć kontrolę nad dwie postaciami z filmu, dzięki czemu możemy śledzić opowieść z dwóch zupełnie odmiennych perspektyw. Postać pierwsza to Rich O'Connell, główny bohater filmu (także tego poprzedniego) i gry, który próbuje odbić swojego porwanego syna. Druga postać reprezentuje z kolei ciemną stronę mocy. Jest nią Imhotep, antagonista z pierwszej części, który próbuje zdobyć moce Króla Skorpiona i tym samym przejąć też kontrolę nad całym światem. Twórcy dołożyli starań, aby wizerunki postaci w grze przypominały te z filmów.

The Mummy Returns to dość tradycyjna gra action-adventure. W trakcie rozgrywki nasz podopieczny, kimkolwiek by on nie był, wykonuje różne czynności, jak w walka z rozlicznymi nieprzyjaciółmi, rozwiązywanie prostych łamigłówek czy unikanie przeszkód. Pomiędzy bohaterami gry istnieją pewne różnice. O’Connell dla przykładu posługuje się przede wszystkim bronią palną, a do leczenia ran potrzebuje zwyczajnych odnajdywanych tu i ówdzie medykamentów. Imhotep z kolei dysponuje zaklęciami i potrafi ‘wysysać’ dusze nieszczęśników stających mu na drodze. A zamiast medykamentów korzysta on z magii.

Produkcja Blitz Games, podobnie jak poprzednia wydana na pierwsze PlayStation i komputery osobiste, nie mogła się pochwalić szczególnym uznaniem wśród graczy i mediów branżowych.

Wideo - The Mummy Returns

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper