Hidden Invasion

Hidden Invasion

5,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
TOKA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.12.2001
Europa:
07.12.2001
Producent:
TOKA
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.12.2001
Europa:
07.12.2001

Hidden Invasion - opis gry

Hidden Invasion to gra akcji wyprodukowana przez francuskie studio Toka i wydana w Europie przez Crave Entertainment. Tytuł ukazał się tylko na PlayStation 2, choć początkowo w planach były także wersje na GameCube’a i Xboxa.

Akcja Hidden Invasion rozgrywa się w nieco dalszej przyszłości. Do wyboru mamy dwie postacie - Karen Bride oraz Deana Travisa. Oboje należą do elitarnego (i tajnego) oddziału Shadowforce Team, który dba o bezpieczeństwo państwa. Ich nowa misja rozpoczyna się, gdy o pomoc prosi komisarz Alpha City, stolicy kraju. Jak się okazuje, metropolię trzymają w garści terroryści. Nasi podopieczni muszą ich powstrzymać i przy okazji dowiedzieć się, co stoi za ich żądaniami.

Dalsza część tekstu pod wideo

Podczas rozgrywki wydarzenia obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Wybrać możemy jedną ze wspomnianych powyżej postaci lub zagrać obiema w trybie wieloosobowym z drugą osobą. Bohaterowie różnią się trochę parametrami (siła, szybkość, stamina, obsługa broni) oraz zdolnościami. Zasadniczo w Hidden Invasion mamy tu do czynienia z grą akcji, choć gameplay nasuwa też skojarzenia z chodzonymi trójwymiarowymi bijatykami. Karen i Dean mogą wyprowadzać ciosy rękami, nogami (a także klecić z tego combosy), blokować czy używać broni w rodzaju pistoletów, strzelb, karabinów maszynowych tudzież bardziej futurystycznych pukawek.

‘Kampania’ Hidden Invasion podzielona jest na levele. Na każdym z nich otrzymujemy inne wytyczne, jak rozbrajanie bomb, szukanie kart otwierających zamknięte przejścia czy obijanie facjat przywódcom terrorystów.

Gra, warto dodać, korzysta z systemu haseł/kodów. Posiadając właściwe hasło/kod możemy przeskoczyć do późniejszego levelu bez konieczności przechodzenia wszystkiego od początku.

Produkcja otrzymywała w momencie premiery bardzo słabe noty.

Wideo - Hidden Invasion

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper