25 to Life

25 to Life

5,9
12 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.0
PS2 5.9
XBOX 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
17.01.2006
Europa:
01.06.2007
Producent:
Avalanche Software
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
17.01.2006
Europa:
01.06.2007

25 to Life - opis gry

25 to Life to gra akcji wyprodukowana przez studio Avalanche Software i wydana przez Eidos Interactive na PlayStation 2, Xboxa i komputery osobiste (w Europie ukazała się tylko wersja na sprzęt Sony). Tytuł brał na tapetę gangsterską tematyką, dając graczom możliwość wcielenia się w ulicznych oprychów lub stróżów prawa.

Fabuła gry kręci się wokół trzech postaci: dwóch gangsterów i policjanta. Są to Freeze, oprych, który pewnego dnia, po poważnej rozmowie z żoną, postanawia zerwać ze złodziejskim fachem, ale przy ostatniej robocie wpada po uszy w bagno, Shaun, kumpel Freeze’a, zbiegły do Meksyku, oraz funkcjonariusz Williams zmagający się z korupcją i zepsuciem w szeregach policji.

Gra oferuje dwa główne warianty rozgrywki - offline i online. W tym pierwszym mamy do czynienia z podziałem na misje, które składają się z wytycznych obowiązkowych i opcjonalnych. W trakcie kampanii przejmujemy kontrolę nad każdym z trzech wspomnianych bohaterów, przy czym dodać jednak warto, iż główny wątek można zaliczyć bardzo szybko (mniej niż pięć godzin). Rozgrywka jest prosta, a poszczególne zadania liniowe i krótki. Nasz podopieczny, kimkolwiek by on nie był, potrafi strzelać (ponad pięćdziesiąt broni), biegać, chować się za elementami otoczenia i robić tym podobne rzeczy często obecne w innych grach tego typu.

W trybie sieciowym, w którym zmagać się może maksymalnie szesnastu graczy, wybieramy stronę konfliktu - policjantów lub bandziorów. Do rozegrania są rozmaite scenariusze - napad na bank, ucieczka z łupem, atak na bazę nieprzyjaciela itd. Postacie, które udział w bojach, można kustomizować zgodnie z własnym widzimisię.

Tryb online był najlepiej ocenianą częścią produkcji Avalanche, która zgarniała generalnie przeciętne noty.

Wideo - 25 to Life

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper