The Incredible Hulk: Ultimate Destruction

The Incredible Hulk: Ultimate Destruction

7,3
20 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.2
XBOX 7.7
GC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Radical Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
23.08.2005
Europa:
09.09.2005
Polska:
10.11.2005
Producent:
Radical Entertainment
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Zręcznościowa,   Akcja
Śr. czas:
10 godzin
Premiery
Świat:
23.08.2005
Europa:
09.09.2005
Polska:
10.11.2005

The Incredible Hulk: Ultimate Destruction - opis gry

The Incredible Hulk: Ultimate Destruction to gra akcji wyprodukowana przez studio Radical Entertainment i wydana przez Sierra Entertainment. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube oraz Xbox. Powstał on na podstawie komiksu wydawnictwa Marvel.

Głównym bohaterem gry Bruce Banner. Banner przenosi się na odludzie, gdzie ma zamiar opracować maszynę, która pomoże mu poprawić jego regularnie pogarszający się stan zdrowia, a jednocześnie nie narazi na niebezpieczeństwo przypadkowych ludzi. Ma on bowiem ten feler, że w razie złości przemienia się w Hulka, zielonoskórego olbrzyma o nadludzkiej sile. Prace Bannera jednak idą jak po grudzie, jego zdrowie nie przestaje się pogarszać, a jakby tego było mało jego kryjówka zostaje zaatakowane przez The Division, specjalny oddział amerykańskiej Agencji Bezpieczeństwa Państwowego, która specjalizuje się w walce z mutantami.
 
Akcja The Incredible Hulk: Ultimate Destruction rozgrywa się w otwartym świecie, w którym na wykonanie dwa rodzaje misji - obowiązkowe, które popychają fabułę naprzód, oraz opcjonalne, których zaliczenie wiąże się z innymi korzyściami. Podczas rozgrywki możemy oczywiście robić użytek z mocy Hulka. Wbrew pozorom potrafi on sporo: biegać po ścianach, wspinać się (poprzez wbicie rąk w ścianę), wykonywać długie skoki, a także dysponuje wielką siłą, która pozwala mu np. ciskać pojazdami, a w niektórych sytuacjach wręcz niszczyć budynki. Przydają się do tego zwłaszcza specjalne ataki zwane Devastator. Walka to jednak nie wszystko. Niektóre questy urozmaicają nieco zabawę, np. wtedy gdy Hulk gra w golfa piłką wielkości samochodu.
 
Wraz z postępami otrzymujemy punkty pełniące funkcję doświadczenia z gier RPG. Służą one do odblokowywania nowych umiejętności oraz combosów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Wideo - The Incredible Hulk: Ultimate Destruction

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper