The Beatles: Rock Band

The Beatles: Rock Band

7,2
36 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 7.1
X360 7.4
Wii 7.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
9 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.09.2009
Europa:
09.09.2009
Polska:
11.09.2009
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Śr. czas:
9 godzin
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
09.09.2009
Europa:
09.09.2009
Polska:
11.09.2009

The Beatles: Rock Band - opis gry

The Beatles: Rock Band jest grą muzyczną wyprodukowaną przez studio Harmonix i wydaną przez Electronic Arts Inc. we wrześniu 2009 roku na konsole PlayStation 3 oraz Xbox 360. Powstała również wersja na Nintedno Wii, jednak odpowiada za nią inny deweloper - Pi Studios. The Beatles: Rock Band jest pierwszą w historii serii częścią, która w całości poświęcona jest jednej grupie muzycznej - w tym przypadku słynnemu angielskiemu zespołowi The Beatles.

The Beatles: Rock Band zabiera gracza w podróż po całej muzycznej karierze kapeli z Liverpoolu. Widzimy Johna Lenona, Paula McCartneya, George’a Harrisona oraz Ringo Starra od ich początków w klubie The Cavern. Dalej odwiedzamy telewizyjny program „The Ed Sullivan Show”, gramy na stadionie baseballowym Shea Stadium w Nowym Jorku, wracamy do studia nagraniowego, by wreszcie dać koncert na dachu Apple. Dzięki temu najwięksi fani mogą przeżyć następujące po sobie etapy historii grupy, a inni w ogóle poznać kolejne szczeble kariery i losy brytyjskiego zespołu. Po drodze gracz za uzyskiwane gwiazdki odblokowuje zdjęcia czy też materiały wideo, często z dodatkowym komentarzem.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Rozgrywka w The Beatles: Rock Band nie uległa większym modyfikacjom. Zabawa w dalszym ciągu polega na odpowiednim wciskaniu przycisków, uderzaniu w kolorowe bębny lub utrzymywaniu linii dźwięku na wskazanym poziomie. Nie obyło się jednak bez modyfikacji względem zwykłego Rock Band. Przede wszystkim można podłączyć jednocześnie kilka mikrofonów, dzięki czemu można pośpiewać razem ze znajomymi. The Beatles: Rock Band nastawiony jest przede wszystkim na grę zespołową. Można się bawić samotnie, tworząc kariery dla poszczególnych muzyków i odblokowując po kolei wszystkie utwory jako gitarzysta, perkusista bądź wokalista, jednak solą produkcji Haromonix jest zabawa wieloosobowa.

 

W The Beatles: Rock Band znajdziemy jedynie piosenki tytułowego zespołu The Beatles, co jest całkowicie zrozumiałe. Gracz otrzymuje w sumie czterdzieści pięć utworów autorstwa brytyjskiego zespołu.

Wideo - The Beatles: Rock Band

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper