Green Day: Rock Band

Green Day: Rock Band

6,8
21 oceny

Ocena wg platformy:

PS3 6.8
X360 6.9
Wii 6.3

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
08.06.2010
Europa:
11.06.2010
Producent:
Harmonix
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna
Liczba graczy:
1-6
Premiery
Świat:
08.06.2010
Europa:
11.06.2010

Green Day: Rock Band - opis gry

Green Day: Rock Band to gra muzyczna wyprodukowana przez studio Harmonix i wydana przez MTV Games na PlayStation 3, Xboxa 360 i Wii. Tytuł poświęcony był w całości jednemu zespołowi.

Rock Band, podobnie jak konkurencyjna seria Guitar Hero od Activision, umożliwia nam wcielenie się w członka zespołu rockowego - w tym w przypadku w członka amerykańskiej grupy Green Day. Do dyspozycji mamy cztery specjalne kontrolery udające gitarę basową, gitarę akustyczną, perkusję i mikrofon (ich posiadanie jest obowiązkowe). Gameplay też przypomina konkurencję. Osoby grające na ‘instrumentach’ muszą wklepywać odpowiednie przyciski w chwili gdy na ekranie pojawią się nutki, natomiast osoba z mikrofonem śpiewa dbając o wysokość tonu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Dobry timing nagradzany jest punktami - im jest lepszy, tym więcej ich zgarniamy. O naszych postępach -- lub ich braku -- informuje specjalny wskaźnik. Jeśli zostanie on zredukowany do zera, gracz odpada. Z drugiej strony może on zostać później uratowany jeśli druga osoba podtrzyma dobrą passę i wejdzie w stan zwany Overdrive (ten pozwala również nabić większą liczbę punktów). Gra oferuje kilka stopni trudności a po każdej piosence jesteśmy oceniani gwiazdkami w skali od 1 do 5.

Najważniejszym trybem w produkcji Harmonix jest kariera (Career), w której już na starcie mamy dostęp do wszystkich piosenek (nie są one podzielone na oddzielne ‘zbiory’). Tych, swoją drogą, jest blisko pięćdziesiąt. Ciekawym rozwiązaniem są dodatkowe wyzwania pozwalające odblokować materiały poświęcone Green Day. Poza tym dostępny jest również Quickplay, tryb treningowy oraz multiplayer, który umożliwia zabawę maksymalnie sześciu osobom jednocześnie.

Wideo - Green Day: Rock Band

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper