Sword Art Online: Lost Song

Sword Art Online: Lost Song

6,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
PS3 -
PS Vita -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Artdink
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.03.2015
Europa:
13.11.2015
Producent:
Artdink
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
RPG
Liczba graczy:
1-4
Premiery
Świat:
26.03.2015
Europa:
13.11.2015

Sword Art Online: Lost Song - opis gry

Sword Art Online: Lost Song to gra action-RPG wyprodukowana przez studio Artdink i wydana przez Bandai Namco na PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation Vita. Tytuł powstał na podstawie opowiadań Rekiego Kawahary i był sequelem Sword Art Online: Hollow Fragment.

Gra jest bezpośrednim sequelem Hollow Fragment skupiającym się na przygodach uwięzionego w świecie MMO chłopaka o imieniu Kirito oraz jego towarzyszy. Tym razem punktem wyjścia dla historii jest nowy update do gry sieciowej zawierający nowe lokacje, przede wszystkim latające kontynenty. W kontynuacji pojawiają się nowi bohaterowie. Są to np. Seven, rosyjski naukowiec interesujący się tematem wirtualnej rzeczywistości, Rain, młoda dziewczyna, która dołącza do Kirito w wyniku pewnych wydarzeń, i Sumeragi, członek gildii Shamrock i zarazem ochroniarz Seven.

Dalsza część tekstu pod wideo

Lost Song w kwestii rozgrywki odchodzi od formuły poprzedniej części. Tym razem bowiem system walki jest bardziej zręcznościowy, choć znane elementy takie jak levelowanie, drzewka umiejętności, modyfikacje broni i questy pozostały. Spośród nowości wymienić można kilka rzeczy. Jedna z nich to możliwość kontrolowania innych postaci (tych jest blisko dwadzieścia). Druga dotyczy latania. Otóż w nowej krainie nasi podopieczni otrzymują skrzydła, które pozwalają im łatwiej eksplorować przestworza. Co więcej, w powietrzu mogą też walczyć.

Na uwagę zasługuje też magia. Umiejętności podopiecznych można przełączać między tymi ‘zwykłymi’ i magią. Rodzaj broni i zaklęć zależy od rasy bohatera.

Lost Song posiada sieciowy multiplayer. Cztery osoby mogą brać udział we wspólnych eskapadach. Są też lobby, w których spotkać się może maksymalnie szesnastu graczy.

Wideo - Sword Art Online: Lost Song

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper