SuperHyperCube

SuperHyperCube

5,0
1 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 5.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Kokoromi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
13.10.2016
Europa:
13.10.2016
Producent:
Kokoromi
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
13.10.2016
Europa:
13.10.2016

SuperHyperCube - opis gry

SuperHyperCube to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana przez studio Kokoromi i wydana przez Polytron. Tytuł ukazał się na PlayStation 4 oraz PC i do działania wymagał gogli wirtualnej rzeczywistości.

Rozgrywka - SuperHyperCube

SuperHyperCube to prosta w założeniach gra logiczno-zręcznościowa. Rozgrywkę rozpoczynamy jako niewielki sześcian/kostka, który/która pędzi przez tunel w klimatach psychodelicznych. Naszym zadaniem jest wcisnąć go/ją w otwór w murze, jaki pojawia się co jakiś czas na drodze w trakcie zmagań. Sześcian jest zwykłym sześcianem jednak tylko na początku. Wraz z postępami pojawiają się nowe elementy (tzn. kolejne sześciany) przez co zmienia on kształt, co w efekcie podnosi też stopień trudności. Warto przy tym dodać, że gra generalnie daje nam pewien margines błędu - jeśli raz lekko się pomylimy będziemy mogli kontynuować zabawę. Druga wtopa kończy jednak rozgrywkę.

Gra przyznaje punkty za dobrze zaliczone wyzwanie. Żeby zdobyć ich możliwie jak najwięcej, łamigłówkę należy rozwiązać najszybciej jak to możliwe, czyli ułożyć odpowiednio sześcian/obiekt którym sterujemy, a następnie wcisnąć przycisk odpowiedzialny za przyspieszenie. Punkty to nie wszystko, co otrzymujemy. Oprócz tego nabijamy także specjalny wskaźnik, który pozwala spowalniać czas (efekt zastosowania tej dopałki jest też taki, że świat wokół nas zaczyna tracić swoje barwy) albo użyć bomby.

SuperHyperCube nie oferuje żadnych dodatkowych wariantów rozgrywki ani multiplayera (‘główny tryb’ podzielony jest zaś na levele). Żywotność zabawy wydłużają jedynie sieciowe rankingi, które gromadzą najlepsze wyniki graczy z całego świata.

Wideo - SuperHyperCube

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper