Space Channel 5 VR: Kinda Funky News Flash!

Space Channel 5 VR: Kinda Funky News Flash!

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

PC -
PS4 -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Grounding Inc.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
25.02.2020
Europa:
26.02.2020
Producent:
Grounding Inc.
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Muzyczna,   Wirtualna rzeczywistość
Premiery
Świat:
25.02.2020
Europa:
26.02.2020

Space Channel 5 VR: Kinda Funky News Flash! - opis gry

Space Channel 5 VR: Kinda Funky News Flash! to gra muzyczna wyprodukowana przez japońskie studio Grounding. Tytuł ukazał się na komputerach oraz PlayStation 4. Do działania wymagał on gogli wirtualnej rzeczywistości.

Produkcja studia Grounding to trzecia odsłona serii Space Channel 5, której pierwsza część ukazała się jeszcze na konsoli Sega Dreamcast. Kinda Funky News Flash opowiada zupełnie nową historię, choć fabuła nie odgrywa tu specjalnie istotnej roli. Akcja rozgrywa się w dalekiej przyszłości, a konkretnie w XXV wieku. Tym razem nie wcielamy się w dziennikarkę tytułowej stacji Ulalę, tylko początkującą reporterkę, która towarzyszy bohaterce poprzednich odsłon cyklu. Obie muszą zbadać sprawę tajemniczej zarazy roznoszonej przez obcą rasę Morolian, która powoduje, że ludzie zaczynają tańczyć wbrew swej woli.

Rozgrywka przypomina wcześniejsze części Space Channel 5, przy czym tym razem korzystamy z gogli wirtualnej rzeczywistości i kontrolerów ruchowych. Zadanie polega na powtarzaniu prostych czynności (gestów) wykonywanych przez Morolian, np. wyciągnięcie ręki we właściwym kierunku. Jest ich łącznie kilka. Podobnie jak w innych grach muzycznych zbyt częste pomyłki oznaczają przegraną. Wydarzenia, co warto odnotować, obserwujemy z perspektywy pierwszej osoby.

Gra jest krótka i można ją ukończyć nawet w pół godziny. W sumie składa się ona z czterech poziomów oraz epilogu. Żywotność wydłuża swego rodzaju tryb survivalowy, w którym na przejście czeka 100 coraz trudniejszych leveli, oraz ‘gromadzenie’ tutejszych znajdziek, okrągłych obiektów pojawiających się w trakcie przechodzenia głównego wątku (musimy po nie sięgnąć ręką). 

Wideo - Space Channel 5 VR: Kinda Funky News Flash!

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper