SubaraCity

SubaraCity

0,0
0 oceny

Ocena wg platformy:

NS -
PC -
PS4 -
XONE -
3DS -
Mobile -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Flyhigh Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
15.02.2017
Europa:
23.03.2017
Producent:
Flyhigh Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna
Premiery
Świat:
15.02.2017
Europa:
23.03.2017

SubaraCity - opis gry

SubaraCity to gra logiczna wyprodukowana przez Flyhigh Works i wydana przez Circle Entertainment. Rozgrywka polega tu nie tylko na dopasowywaniu elementów, ale także na budowaniu przy okazji miasta. Tytuł ukazał się na komputerach, urządzeniach przenośnych oraz konsolach.

SubaraCity to wariacja na temat match 3, podgatunku gier logicznych, w których zabawa polega na dopasowywaniu takich samych elementów. W produkcji Flyhigh Works jest oczywiście podobnie, przy czym wspomniana formuła została wzbogacona o patent z rozbudową miasta. W praniu wygląda to następująco: zmagania rozgrywają się na niewielkiej planszy o wymiarach 5x6, na której znajdują się różnokolorowe pola/bloki, a na tych polach obiekty/budynku. Rzecz polega na tym, by ustawiać te pola tak, by się ze sobą zetknęły. W ten sposób dochodzi do rozbudowy budynków aż do momentu, gdy osiągną one poziom dziesiąty. Na tym jednak nie koniec. Jeśli uda nam się postawić taką konstrukcję, wówczas możemy ją połączyć tylko z innym budynkiem na tym samym poziomie. Do wyboru mamy dwa stopnie trudności: na casualu występują trzy rodzaje bloków, natomiast na normalu cztery.

SubaraCity nie oferuje wiele zawartości. Główną atrakcją jest tryb singlowy, w którym mamy do czynienia z coraz bardziej wymagającymi wyzwaniami. Gra pozwala nam wybierać style architektoniczne budynków występujące w różnych zakątkach świata (według własnego uznania) oraz odblokowywać postacie mogące pojawić się na planszy. Tytuł nie posiada trybu wieloosobowego, ale zamiast tego zaimplementowano w nim rankingi. 

Co warto dodać, na konsolach 3DS i Switch możemy korzystać z ekranu dotykowego.

Wideo - SubaraCity

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper