Stealth Inc: A Clone In The Dark

Stealth Inc: A Clone In The Dark

6,6
65 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.0
PS4 5.2
PS3 6.9
PS Vita 6.9

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Curve Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
9 godzin
Premiery
Świat:
23.07.2013
Europa:
24.07.2013
Producent:
Curve Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Śr. czas:
9 godzin
Premiery
Świat:
23.07.2013
Europa:
24.07.2013

Recenzja redakcji

Recenzja: Stealth Inc: A Clone in the Dark (PS3)
8.0
Recenzja: Stealth Inc: A Clone in the Dark (PS3)

Stealth Inc: A Clone In The Dark - opis gry

Stealth Inc: A Clone In The Dark to dwuwymiarowa platformówka, w której istotną rolę odgrywa rozwiązywanie zagadek. Gra pierwotnie ukazała się na PC (pod tytułem Stealth Bastard), jej konsolowa wersja trafiła na PlayStation 3, PlayStation Vita i PlayStation 4.

Stealth Inc to bardzo wymagający platformer, w którym gracz wciela się w hakera próbującego przedostać się do serca fabryki wypełnionej bezlitosnymi przeciwnikami i masą przeszkadzajek. Rozgrywka polega na tym, by przedostawać się do kolejnych pomieszczeń hackując terminale. Musimy nie tylko wykazać się zręcznością, ale także wystarczająco szybko główkować - od tego wszystkiego zależy nasze powodzenie. Łącznie twórcy przygotowali osiemdziesiąt poziomów.

Dalsza część tekstu pod wideo

 

Nasz podopieczny jest pozbawiony broni i ekwipunku mogącego mu ułatwić żywot, ale zamiast tego od czasu do czasu może wejść w posiadanie power-upów. Jednym z nich jest np. kamuflaż ułatwiający eksplorację budynku. Zrobienie właściwego użytku z tych bonusów jest niezwykle istotne, bowiem im dalej jesteśmy, tym goręcej zaczyna się robić. Na późniejszych etapach musimy dodatkowo uważać na roboty i lasery, które znacząco komplikują naszą sytuację.

 

Stealth Inc pochwalić się może przyzwoitą oprawą audiowizualną. Na uwagę zasługuje zwłaszcza grafika, która tworzy specyficzny klimat miejsca posiadającego mroczne tajemnice. Co ciekawe, w tle niekiedy pojawiają się napisy przywodzące na myśl np. Abe’s Odyssey - mobilizują one gracza, ale czasami wyśmiewają też jego nieporadność. Wersja na PS4 o podtytule Ultimate Edition zawiera w podstawie dwa DLC - The Teleporter Chambers i The Lost Clones. Dodatki oferują nowe osiągnięcia oraz 20 poziomów, których łącznie jest w grze 120. 

Wideo - Stealth Inc: A Clone In The Dark

Komentarze (4)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper