CounterSpy

CounterSpy

6,8
66 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.7
PS3 6.6
PS Vita 7.2

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Dynamighty
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
19.08.2014
Europa:
20.08.2014
Producent:
Dynamighty
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Platformowa
Śr. czas:
5 godzin
Premiery
Świat:
19.08.2014
Europa:
20.08.2014

Recenzja redakcji

Recenzja gry: CounterSpy
6.0
Recenzja gry: CounterSpy
PS4
Pokaż kolejne recenzje

CounterSpy - opis gry

CounterSpy to dwuwymiarowa gra zręcznościowa z elementami skradanki wyprodukowana przez niezależne studio Dynamighty, które założyli byli pracownicy LucasArts i Pixar, i wydana przez Sony Computer Entertainment na PlayStation 3, PlayStation 4 oraz PlayStation Vita.

W produkcji Dynamighty wcielamy się w postać agenta tajnej organizacji o nazwie C.O.U.N.T.E.R., która dba o równowagę między mocarstwami uczestniczącymi w zimnej wojnie. W związku z tym sabotuje działania nie tylko Związku Radzieckiego, ale także Stanów Zjednoczonych.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka w założeniach jest prosta. Gra przypomina produkcje typu . Nasz podopieczny może strzelać, wchodzić w interakcję z napotykanymi obiektami, a także używać elementów otoczenia do ukrycia się i cichego eliminowania strażników. Co ciekawe, w takim  przypadku zmienia się perspektywa, przypominając bardziej strzelaniny tpp.

Agent ma różne ciekawe zabawki do dyspozycji. Zaczyna ze zwykłym pistoletem, ale z czasem odnalezione w trakcie zmagań znajdźki mogą poszerzyć stan posiadania. Dostępne są także modyfikacje dla broni, ale nie są one darmowe. Żeby usprawnić broń, po pierwsze, potrzebujemy kasy, a po drugie wszelkie dopałki znikają po przejściu levelu, dlatego musimy starannie planować kolejne działania.

Gra składa się z generowanych losowych leveli, w trakcie których otrzymujemy wytyczne do wykonania. Patent ten sprawia, iż rozgrywka za każdym razem oferuje coś innego, co dla niektórych będzie dużym plusem, zwłaszcza że gra nie należy do najdłuższych. Dla tych, którzy liczą na dodatkowe wyzwanie, przygotowano sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami graczy z całego świata.

Wideo - CounterSpy

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper