Stay Cool, Kobayashi-san!: A River City Ransom Story

Stay Cool, Kobayashi-san!: A River City Ransom Story

3,5
2 oceny

Ocena wg platformy:

NS 3.5
PC -
PS4 -
XONE -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.11.2019
Europa:
07.11.2019
Producent:
Arc System Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Bijatyka chodzona
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
07.11.2019
Europa:
07.11.2019

Stay Cool, Kobayashi-san!: A River City Ransom Story - opis gry

Stay Cool, Kobayashi-san!: A River City Ransom Story to chodzona bijatyka wyprodukowana i wydana przez Arc System Works. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch.

Stay Cool, Kobayashi-san!: A River City Ransom Story to owoc współpracy między Yoshihisą Kishimoto (seria Kunio-kun) a Moqeqe Sekimooto (Downtown Nekketsu Monogatari). Gra skupia się na postaci Masao Kobayashiego, odwiecznego rywala Kunio-kuna, a pomysł na fabułę miał być początkowo wykorzystany w kontynuacji pierwszej odsłony River City Ransom. Wszystko rozpoczyna się od niejakiego Mizoguchiego, przybysza z przyszłości, który ostrzega Kobayashiego przed mroczną wizją przyszłości, w której kontrolę sprawuje pewna zepsuta do szpiku kości organizacja. Ta dwójka o sytuacji informuje następnie Kunio-kuna, po czym wszyscy razem łączą następnie siły, aby nie dopuścić do urzeczywistnienia najgorszego scenariusza.

Dalsza część tekstu pod wideo

Produkcja Arc System Works to dość standardowa chodzona bijatyka. W grze do wyboru mamy trzy grywalne postacie - właśnie wspomnianą powyżej trójkę. Sterowanie jest bardzo proste: jeden przycisk odpowiada za zwykły atak, jeden za atak specjalny, trzeci za skok. Nasi podopieczni dysponują trzema technikami specjalnymi (u każdego są one inne) - to, jaką odpalimy zależy od tego, przez jaki czas przytrzymamy stosowny przycisk.

Na uwagę zasługuje struktura gry. Otóż na początku decydujemy, jaki jest charakter naszej relacji z Kobayashim i trzy przedmioty ważne dla tej znajomości. Nasze wybory wpływają na bieg narracji. Łącznie twórcy przygotowali dwadzieścia zakończeń, co zachęca do wielokrotnego przechodzenia gry (trwającej generalnie mniej więcej godzinę). 

Tytuł oferuje także multiplayer dla maksymalnie dwóch osób.

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper