Star Wars: Battlefront

Star Wars: Battlefront

7,7
31 oceny

Ocena wg platformy:

PC 8.1
PS2 7.4
XBOX 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.,   MMO
Śr. czas:
18 godzin
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
20.09.2004
Europa:
24.09.2004
Polska:
01.10.2004
Producent:
Pandemic Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina tak.,   MMO
Śr. czas:
18 godzin
Liczba graczy:
1-64
Premiery
Świat:
20.09.2004
Europa:
24.09.2004
Polska:
01.10.2004

Star Wars: Battlefront - opis gry

Star Wars: Battlefront to gra akcji wyprodukowana przez Pandemic Studios i wydana przez LucasArts na komputery osobiste (z systemami Windows i Mac OS), PlayStation 2 i Xboxa. Tytuł pozwalał na rozegranie znanych bitew z uniwersum Gwiezdnych Wojen.

W produkcji Pandemic możemy wybrać jedną z czterech stron konfliktu, które występowały w obu trylogiach Gwiezdnych Wojen: Republikę, Konfederację Niezależnych Systemów, rebeliantów i imperium. Każda z nich dysponuje pięcioma klasami postaci: cztery zwykłe (piechota, artyleria, piloci, snajperzy) oraz jedna unikalna. Do tego pojawiają się też specjalne postacie (niegrywalne) biorące udział w bitwach przez pewien tylko czas, jak Darth Vader czy Luke Skywalker.

Dalsza część tekstu pod wideo

Rozgrywka polega na dokonywaniu podbojów. Na początku bitwy otrzymujemy pewną liczbę obiektów i ograniczoną ilość posiłków, które można wykorzystać. Celem jest albo wyeliminować wszystkie siły nieprzyjaciela albo zdobycie kontroli nad jego obiektami (zaznaczono je na czerwono). W zmaganiach pomagają pojazdy, które powinny być znane fanom Gwiezdnych Wojen. W Battlefront jest ich ponad dwadzieścia.

Battlefront posiada rozbudowany tryb multiplayer. W wersji na komputery grać mogą maksymalnie 64 osoby, na Xboxie 24, a na PS2 16. Na wszystkich sprzętach możliwa jest gra przez internet (na konsolach dostępny jest również split-screen). Oprócz tego dochodzą też tryby singlowe. I tak Instant Action pozwala rozegrać szybką bitwę na dowolnych ustawieniach, w Galactic Conquest próbujemy podbić planety prowadząc działania w systemie turowym (zdobycie planety dostarcza bonusów pomagających w dalszych zmaganiach), a w Campaign mamy do czynienia z wątkami fabularnymi znanymi z filmów. Kampanię wieńczy bitwa o Kashyyyk z epizodu drugiego (epizod trzeci w momencie premiery gry nie wszedł jeszcze na ekrany kin).

Wideo - Star Wars: Battlefront

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper