TimeSplitters: Future Perfect

TimeSplitters: Future Perfect

7,7
70 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 7.9
XBOX 7.3
GC 7.7

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Free Radical Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
21.03.2005
Europa:
24.03.2005
Polska:
24.03.2005
Producent:
Free Radical Design
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Strzelanina FPP
Śr. czas:
15 godzin
Liczba graczy:
1-16
Premiery
Świat:
21.03.2005
Europa:
24.03.2005
Polska:
24.03.2005

TimeSplitters: Future Perfect - opis gry

Future Perfect jest trzecią odsłoną serii TimeSplitters, wydaną w 2005 roku na PlayStation 2, Xboxa i GameCube'a, której stworzeniem zajęło się studio Free Radical Design.

Po wydarzeniach opowiedzianych w drugiej odsłonie cyklu, Sierżant Cortez wraca na ziemię wraz z Kryształami Czasu chcąc dostarczyć je do osoby zwanej Generałem. Skoro te drogocenne kamienie, które umożliwiają podróż w czasie, znajdują się w rękach ludzi, nie pozostaje im nic innego jak przejść do ofensywy. Zadaniem Corteza i jego świty jest udanie się w kolejną podróż w czasie, by rozwiązać zagadkę pochodzenia rasy TimeSplitters i zatrzymać ich inwazję na długo przed tym, nim ta faktycznie się rozpoczęła.

 

Na potrzeby gry przygotowano trzynaście misji, których akcja rozgrywa się w różnych epokach. Akcja gry obejmuje lata od 1914 do 2401 roku, a podróżowanie w czasie niesie ze sobą pewne widoczne dla graczy konsekwencje. W trakcie rozgrywki bowiem Cortez często spotyka własnego siebie z przeszłości lub nawet z przyszłości, dzięki czemu ma on szansę zduszenia tego ciągnącego się przez wieki konfliktu jeszcze w zarodku. Oczywiście w zależności od tego, w których latach w danym momencie działamy, otrzymujemy do dyspozycji inne uzbrojenie. Arsenał po raz kolejny jest wyjątkowo bogaty i zróżnicowany, a w ręce gracza trafiają rozmaite warianty karabinów, strzelb, pistoletów i innych, jeszcze bardziej interesujących rodzajów broni, takie jak choćby specjalny pistolet, który niczym Gravity Gun z Half-Life 2 wykorzystuje elementy otoczenia jako amunicję. Łącznie gracze mogą skorzystać z ponad trzydziestu rodzajów broni – obok broni palnej, znalazło się miejsce na kilka rodzajów broni białej (m.in. kij bejsbolowy).

 

Kampanię możemy ukończyć zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie znajomego na podzielonym ekranie. Oprócz tego ponownie przygotowano całą gamę trybów, począwszy od trybu Arcade, przez Challenge (gdzie gracze rywalizują ze sobą na punkty), jak i we właściwym trybie multiplayer, umożliwiającym wspólną rozgrywkę dla maksymalnie szesnastu graczy.

Wideo - TimeSplitters: Future Perfect

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper