Star Wars: Battlefront Zewnętrzne Rubieże

Star Wars: Battlefront Zewnętrzne Rubieże

8,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
XONE -
PC -

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
DICE Los Angeles
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-40
Premiery
Świat:
22.03.2016
Europa:
22.03.2016
Producent:
DICE Los Angeles
Wersja językowa:
Częściowe wsparcie języka polskiego Napisy
Gatunek:
Strzelanina FPP
Liczba graczy:
1-40
Premiery
Świat:
22.03.2016
Europa:
22.03.2016

Star Wars: Battlefront Zewnętrzne Rubieże - opis gry

Star Wars: Battlefront Zewnętrzne Rubieże to pierwsze duże rozszerzenie do produkcji DICE. Twórcy postanowili przygotować nową zawartość, która zdecydowanie rozszerza produkcję. DLC zawiera między innymi nowe mapy, bronie, tryb rozgrywki oraz bohaterów.

Zewnętrzne Rubieże zawierają nowe lokacje: Pałac Jabby (słynna siedziba Jabby to wąskie korytarze i pogrążone w półmroku pomieszczenia – w tym sala tronowa, błotne łaźnie i wiele więcej), Garaż Jabby (na tyłach pałacu znajduje się pokaźnych rozmiarów garaż na skiffy i barki, a także złomowisko i warsztaty, w których naprawiane są droidy), Rafineria SoroSuub (rozległy zamknięty obszar legendarnej sullustańskiej fabryki, w której produkowane są towary wysyłane następnie w różne zakątki galaktyki. Buzujący ogień i przypominające labirynt kładki to imponujący widok) i Rurociągi SoroSuub (teren obok fabryki SoroSuub to miejsce, gdzie produkcyjne odpady za pośrednictwem ogromnych rur zrzucane są do strumieni gorącej lawy, a wytworzone towary pakuje się i szykuje do wysyłki). Twórcy przygotowali również nowy tryb rozgrywki Konwój, w którym Rebelianci zapuścili się w najgroźniejsze zakątki Zewnętrznych Rubieży w celu zdobycia cennych zasobów, które muszą dostarczyć na pokład okrętu transportowego GR-75. Imperium wysłało szturmowców, którzy mają ich powstrzymać.

Rozszerzenie wprowadza również bohatera oraz złoczyńcę - Greedo (łowca nagród to szybki i brawurowy rewolwerowiec, który rzuca się w wir walki, by utrzymać wysoki poziom temperamentu) oraz Nien Nunb (ten Sullustanin to bohater defensywny, zapewniający rebeliantom wsparcie i likwidujący wrogów z zabójczą precyzją).

Wideo - Star Wars: Battlefront Zewnętrzne Rubieże

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper