Spy Chameleon

Spy Chameleon

6,3
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 6.0
XONE -
NS -
PC 7.0
Wii U -
PS Vita 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Unfinished Pixel
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
11.06.2014
Europa:
11.06.2014
Producent:
Unfinished Pixel
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Zręcznościowa,   Skradanka
Premiery
Świat:
11.06.2014
Europa:
11.06.2014

Spy Chameleon - opis gry

Spy Chameleon to gra logiczno-zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez studio Unfinished Pixel. Tytuł ukazał się na komputerach oraz konsolach PlayStation 4, PlayStation Vita, Xbox One, Nintendo Wii U i Nintendo Switch.

Produkcja studia Unfinished Pixel pozwala nam wcielić się w tytułowego kameleona, tak zwanego agenta RGB, którego zdolność kamuflażu przydaje się podczas wykonywania rozmaitych mniej lub bardziej ważkich misji. Wytyczne, jakie otrzymujemy, stawiają przed nami różne cele. Raz może to być złapanie groźnego stworzenia znajdującego się na wolności, innym razem nakrycie celebrytki na schadzce z kochankiem i zrobienie jej zdjęcia. Twórcy przygotowali w sumie pięć misji, a każda misji składa się jeszcze z piętnastu pomniejszych plansz (w ich trakcie odwiedzamy inne lokacje, jak dom, biuro czy laboratorium).

Podczas rozgrywki musimy przejść z punktu A do punktu B, zważając po drodze na najróżniejsze przeszkody. Nasz podopieczny przede wszystkim musi się skradać, w czym pomaga mu zdolność zmieniania koloru ciała. Zmieniając kolor na czerwony, niebieski, zielony lub żółty kameleon wtapia się w otoczenie, dzięki czemu jest w stanie unikać wzroku licznych nieprzyjaciół i wyrywać się z opresji. Tu i ówdzie pojawiają się też dodatkowe elementy urozmaicające rozgrywkę, np. możliwość wchodzenia w interakcję z otoczeniem czy skradanie z użyciem kartonowego pudła (kłania się seria Metal Gear Solid).

Na każdej planszy możemy także spróbować sprostać trzem opcjonalnym wyzwaniom polegającym na: znalezieniu dziesięciu much, trzech biedronek i/lub przejściu levelu w wyznaczonym czasie. Tu warto wspomnieć, iż Spy Chameleon posiada sieciowe rankingi z najlepszymi czasami graczy z całego świata.

Wideo - Spy Chameleon

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper