Aragami: Nightfall

Aragami: Nightfall

8,0
4 oceny

Ocena wg platformy:

PS4 8.0
PC 8.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Lince Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.06.2018
Europa:
05.06.2018
Producent:
Lince Works
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.06.2018
Europa:
05.06.2018

Aragami: Nightfall - opis gry

Aragami: Nightfall to gra akcji z naciskiem na skradanie wyprodukowana przez niezależne studio Lince Works. Tytuł ukazał się na komputerach i PlayStation 4. Nightfall to duże rozszerzenie do Aragami, którego akcja rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w 'podstawce'.

Wydarzenia ukazane w rozszerzeniu Nightfall rozgrywają się przed tymi przedstawionymi w pierwowzorze. Tym razem opowieść koncentruje się na zmaganiach dwóch postaci, Hyo i Shinobu, którzy poszukują tak zwanego Alchemika. Ten jest im potrzebny, by odnaleźć inną zaginioną osobę. Historia, warto dodać, rzuca więcej światła na wątki poruszane w ‘podstawce’, np. okoliczności przyzwania Aragamiego, który wbrew swej woli opuścił krainę cienia, by znaleźć się w świecie żywych.

Rozgrywka nie uległa znaczącym zmianom względem pierwowzoru. Innymi słowy, mamy tu do czynienia ze skradanką z elementami paranormalnymi. Kierowana przez nas postać zyskuje dodatkowe moce, jeśli przebywa w zaciemnionych miejscach. I na odwrót - traci na siłach, jeżeli znajduje się w miejscach oświetlonych (przy czym zaszkodzić może nawet zwykła pochodnia).

Z Nightfall wyrugowany został system rozwoju, który obecny był w ‘podstawce’ i dzięki znalezionym zwojom pozwalał doskonalić zdolności głównego bohatera. Zamiast tego w dodatku pojawiają się znajdźki w rodzaju katan, choć te nie mają specjalnego przełożenia na rozgrywkę.

Rozszerzenie składa się z kilku rozdziałów, które ukończyć można w mniej niż dwie godziny. Rozgrywka została zaprojektowana z myślą o weteranach - poziomy są bardziej skomplikowane, a stopień trudności wyższy. Żywotność mogą nieco wydłużyć sieciowe rankingi z najlepszymi wynikami osiągniętymi w poszczególnych chapterach.

Gra oferuje także multiplayer dla dwóch osób (kooperacja).

Wideo - Aragami: Nightfall

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper