Stealth Inc 2

Stealth Inc 2

6,6
22 oceny

Ocena wg platformy:

PC 6.6
PS4 6.3
XONE 7.0
Wii U -
PS3 7.0
PS Vita 6.8

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Curve Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.10.2014
Europa:
23.10.2014
Producent:
Curve Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Platformowa
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
23.10.2014
Europa:
23.10.2014

Stealth Inc 2 - opis gry

Stealth Inc 2: A Game of Clones to gra zręcznościowa wyprodukowana i wydana przez niezależne brytyjskie Curve Studios. Tytuł ukazał się w dystrybucji cyfrowej.

Gra pozwala nam się wcielić w klona próbującego uciec z ośrodka badawczego, w którym dochodzi do różnych podejrzanych eksperymentów. Na przejście czeka tu ponad sześćdziesiąt poziomów wypełnionych po brzegi wymyślnymi pułapkami oraz przeciwnikami - dronami, psami i innymi przeszkadzajkami czyhającymi tylko na naszą głowę.

Dalsza część tekstu pod wideo

W trakcie przeprawy będziemy musieli nie tylko popisać się małpią zręcznością (niezależnie jednak od refleksu będziemy ginąć często), ale także skradać się i rozwiązywać łamigłówki. Ważne jest zarządzanie posiadanymi w ‘kieszeniach’ przedmiotami. W pewnych momentach nie ma zmiłuj - musimy szybko przełączać się między nimi, jeśli chcemy wyjść z opresji w jednym kawałku. Przedmioty miewają różne zastosowanie przez co wymagają od nas często kreatywności. Niektóre wyzwania można przechodzić dzięki temu patentowi na wiele sposobów.

Gameplay w założeniach jest prosty i pomimo dość wysokiego stopnia trudności wciąga jak bagno. Nowością względem pierwowzoru jest bardziej otwarta struktura - “dwójka” przypomina bowiem gry typu Metroid, gdzie niemały nacisk położono również na eksplorację, a nie samo pokonywanie przeszkód.

Oprócz głównego wątku produkcja Curve Studios oferuje również inne atrakcje. Stealth Inc 2 umożliwia na przykład publikowanie własnych osiągnięć w sieciowych rankingach, możliwość kooperacji z drugą osobą oraz edytor poziomów, w którym do naszej dyspozycji oddano elementy napotykane w trakcie ‘kampanii’. Stworzone w nim prace można następnie wrzucać do sieci lub ściągać na dysk twardy konsoli.

Wideo - Stealth Inc 2

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video

Komentarze (1)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper