Splashdown

Splashdown

6,2
12 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.1
XBOX 6.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.11.2001
Europa:
09.11.2001
Producent:
Rainbow Studios
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
05.11.2001
Europa:
09.11.2001

Splashdown - opis gry

Splashdown to gra traktująca o wyścigach skuterów wodnych wyprodukowana przez Rainbow Studios i wydana przez Atari na PlayStation 2 oraz Xboxa. Tytuł przywodził na myśl popularne Wave Race autorstwa Nintendo.

W grze do wyboru mamy dziewięciu zawodników - każdy ze swoim unikalnym skuterem różniącym się wyglądem oraz osiągami. Twórcy przygotowali ponad czterdzieści torów, które umiejscowiono w osiemnastu różnych miejscach - m.in. na Hawajach, w Hiszpanii, we Włoszech i w Niemczech.

 

Podobnie jak w serii Wave Race od Nintendo, także i tutaj podczas rywalizacji musimy omijać boje po właściwej stronie. Większość torów zbudowanych jest na rzekach i jeziorach i zostały one skonstruowane tak, by dawać nam jak najwięcej okazji do wykręcenia możliwie najbardziej spektakularnych ewolucji. Każdy z zawodników ma ponad trzydzieści tego typu umiejętności (w tym unikalne dla siebie), a ich ‘odpalanie’ jest bardzo ważne, wręcz niezbędne, ponieważ nabija specjalny wskaźnik, który może potem zwiększyć osiągi naszego skutera w trakcie zawodów. W grze, co ciekawe, pojawiają się prawdziwe maszyny firmy Sea-Doo, które developer na użytek gry odtworzył z jak największą pieczołowitością.

 

Tytuł oferuje kilka dość standardowych wariantów zabawy. Znajdziemy tu pojedynczy wyścig, trening, time trial (jazda na czas), kariera, podczas której możemy odblokować bonusową zawartość, oraz multiplayer. W tym ostatnim przypadku mamy do wyboru zwyczajny wyścig oraz rywalizację na jak najlepsze triki.

 

Rozgrywce przygrywają licencjonowane utwory takich wykonawców jak Sum-41, Blink 182, Groovie Ghoulies, SR-71, KMFDM, Smash Mouth i jeszcze kilku innych.

Wideo - Splashdown

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych