MX Superfly

MX Superfly

6,4
10 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 6.1
XBOX 6.0
GC 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Pacific Coast Power & Light
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.06.2002
Europa:
11.10.2002
Producent:
Pacific Coast Power & Light
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Wyścigi
Liczba graczy:
1-2
Premiery
Świat:
17.06.2002
Europa:
11.10.2002

MX Superfly - opis gry

MX Superfly to gra traktująca o wyścigach motocrossowych wyprodukowana przez studio Pacific Coast Power & Light i wydana przez THQ. Tytuł ukazał się na konsolach PlayStation 2, GameCube oraz Xbox.

MX Superfly jest kontynuacją MX 2002 tego samego studia. W grze otrzymujemy do dyspozycji 27 zawodników startujących w prawdziwych zawodach motocrossowych, w tym przede wszystkim Ricky’ego Carmichaela. Do wyboru są dwa główne warianty rozgrywki. Ten pierwszy to freestyle, w którym nie tyle się ścigamy, co próbujemy wypełnić stawiane przed nami zadania  (jak wykręcenie jak największej punktów trzaskając możliwie najbardziej efekciarskie ewolucje). Rywalizacja tego typu odbywa się na specjalnie do tego celu przygotowanych planszach - zarówno tych mniejszych z kilkoma rampami, jak i większych.

Drugi jest racing mode. Jak sama nazwa wskazuje, mamy w nim do czynienia ze zwykłymi wyścigami. W tym trybie rywalizacja odbywa się na około dwudziestu torach. Jeden wyścig składa się z od trzech do pięciu okrążeń. W jego trakcie możemy wykręcać triki, ale nie ma to przełożenia na podopiecznego (należy mieć też na względzie, że wtopa podczas próby zrobienia ewolucji może skończyć się wykopyrtnięciem). Twórcy oddali do naszej dyspozycji nie tylko różnych zawodników, ale też motocykle, przy których ustawieniach można grzebać.

Poza głównymi trybami produkcja oferuje też inne atrakcje. Na szczególną uwagę zasługuje kilka minigier stanowiących np. wariację piłki nożnej i golfa. Dostępny jest też slalom i skok przez rząd autobusów.

Ponadto warto wspomnieć o trybie Exhibition, w którym możemy rozegrać szybki wyścig, oraz o multiplayerze dla dwóch osób. W wersji na Xboxa zaimplementowano również funkcje sieciowe pozwalające pobierać dodatkową zawartość (utwory muzyczne, zawodników, motocykle itd.).

Wideo - MX Superfly

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper