Red Ninja: End of Honor

Red Ninja: End of Honor

5,5
8 oceny

Ocena wg platformy:

PS2 5.0
XBOX 6.0

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Tranji
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
03.03.2005
Europa:
01.04.2005
Producent:
Tranji
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Akcja,   Skradanka
Premiery
Świat:
03.03.2005
Europa:
01.04.2005

Red Ninja: End of Honor - opis gry

Red Ninja: End of Honor to gra akcji z elementami skradanki wyprodukowana przez Tranji Studios i wydana przez Vivendi Games na PlayStation 2 oraz Xboxa. Przy jej tworzeniu brał udział między innymi Shinsuke Sato, znany japoński reżyser i scenarzysta filmowy.

Akcja gry toczy się w XVI wieku. W Red Ninja wcielamy się w postać Kurenai, dziewczyny, której ojciec został zamordowany przez przywódcę klanu Black Lizard, a ona sama ledwo umknęła z życiem po tym, jak powieszono ją na drzewie. Uratowana cudem przez inny klan poprzysięga zemstę, a narzędziem, które jej w tym pomoże, będzie linka tetsugen, przez którą nieomal wyzionęła ducha.

Kurenai podczas swojej krucjaty używa dwóch broni - miecza oraz wspomnianej linki, do której przymocowane jest ostrze. Umożliwia ona nie tylko widowiskowe szlachtowanie wrogów, ale także pokonywanie różnych napotkanych przeszkód. Kładzenie pokotem kolejnych zastępów przeciwników oraz unikanie obrażeń pozwala nabić wskaźnik ninjutsu, co daje sposobność spowolnienia czasu wokół bohaterki i uniknięcia wielu niebezpiecznych sytuacji.

Rozgrywka nie zachęca przeważnie do starć oko w oko, bowiem nasza podopieczna może łatwo ulec lepiej uzbrojonym i silniejszym przeciwnikom. Nieprzyjaciół likwidujemy tu podstępem - albo zakradamy się żeby ich zaciukać, albo używamy kobiecych wdzięków Kurenai by przyciągnąć niespodziewającego się ataku strażnika.

W zmaganiach pomaga nam radar umieszczony w prawym dolnym rogu ekranu. Strażnicy są na nim zaznaczeni pod postacią strzałek, co więcej, widzimy także zasięg ich wzroku. Kolorowe ikonki informują z kolei o poziomie wzmożenia/zaniepokojenia wśród przeciwników.

Wideo - Red Ninja: End of Honor

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper